Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Test Drive Unlimited Hakkında Herşey  (Okunma sayısı 79079 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nelson

• Eski Kurt
    • THG Türkiye
Ynt: Test Drive Unlimited Hakkında Herşey
« Yanıtla #330 : 30 Mart 2007, 21:34:12 »
verdıgın cevap ıcın tesekkurler ama drıve mode ıle drıve aid aynı sey arkadasım benım bahsettıgım normal ekranda drıving mode yazan sey kontrollerde l1 tusuna basın o drşve aid dio yanı kısacası ıkısıde aynı sey kalkısla alakası oldugunu snamıyorum yınede tesekkurler ugrasların ıcın
saol bırde bıldıgın forum varsa benı yonlendırrsen sevınırım ps2 ıle ılgılı
Drive Aid ile Drive Mode'un neden farklı olduğunu düşünmeme yol açan şey yazdığın seçeneklerden kaynaklanıyor. Sende (PS2'de) 1-2 v Off seçenekleri mevcutmuş. Ama PC'de durum farklı: PC'de Drive Mode için seçeneklerin adı bulunuyor yani PS2'deki gibi değil ve PC'de daha fazla Drive Mode bulunuyor o yüzden farklı demiştim, neyse...

Yukarıda verdiğim forum eğer işine yaramazsa veya İngilizcem yok dersen Donanımhaber'in, PCLabs'ın forumlarına bakabilirsin. ;)

Çevrimdışı hakanmerve

• Geçerken Uğradım
  • *
« Yanıtla #331 : 31 Mart 2007, 00:06:27 »
tesekkurler nelson sanırım anladım:)

uzzbo

• Ziyaretçi
« Yanıtla #332 : 31 Mart 2007, 09:38:39 »
Ekran kartının marka/modelini yazar mısın? Şu halde birşey söylemek zor. Galiba sürücüden kaynaklanan birşey de olabilir. Grafik ayarlarını değiştirerek sorunu gözlemleyebilirsin veya o şekilde bir çözüm bulabilirsin. HDR açık/kapalı ve/veya AA açık/kapalı şekilde...

ekran kartım ASUS vga V476 ya kusuruma bakmayın HDR ve AA ne oluyor nerden acıp kapatıcam bu konularda pek bılgım yokta

Çevrimdışı Nelson

• Eski Kurt
    • THG Türkiye
« Yanıtla #333 : 31 Mart 2007, 11:26:43 »
AA (Anti-Aliasing) ve HDR'yi Options içerisindeki Video kısmından açıp kapayabilirsin.

Çevrimdışı caglaryavuz48

• Geçerken Uğradım
  • *
« Yanıtla #334 : 31 Mart 2007, 13:40:53 »
Peki arkadaşlar bu oyun online mi?yoksa most wanted gibi'mi?bide ayarların'dan yapılacak birşeymi?var acaba...

Çevrimdışı caglaryavuz48

• Geçerken Uğradım
  • *
« Yanıtla #335 : 31 Mart 2007, 13:42:49 »
birde bu oyun yasu'programı'ylamı?çalışır???yasu programı ne işe yarar....

Çevrimdışı DoriaEMO

• Sadık Üye
« Yanıtla #336 : 31 Mart 2007, 13:43:58 »
oyun bildiğim kadarıyla online değil..pc nizde internete bağlı olmadan oynayabiliyorsunuz yani..

Çevrimdışı Nelson

• Eski Kurt
    • THG Türkiye
« Yanıtla #337 : 31 Mart 2007, 14:51:11 »
birde bu oyun yasu'programı'ylamı?çalışır???yasu programı ne işe yarar....
Yasu.exe StarForce gibi DVD koruması uygulanan DVD'leri atlatmak için var. StarForce, pek iyi bilmiyorum ama Daemon Tool gibi programların sistemde yüklü olmamasını şart koşuyor ve bu programlar yüklüyse DVD içeriğini açmıyor. Bu yüzden de Yasu.exe'ye gerek duyuluyor. Sanırım kısaca böyleydi. ARtık çoğu oyun da şu aralar Clone DVD olarak nette boy gösterdiğinden hem Daemon Tool'a hem de Yasu.exe'ye ihtiyaç var.

Çevrimdışı caglaryavuz48

• Geçerken Uğradım
  • *
« Yanıtla #338 : 31 Mart 2007, 15:05:23 »
ilgilendiğiniz için hepinize teşekür ederim...ben oyunu açıyorum oynamaya başlıyorum ilk görev olarak ev alınıyo sonra showroom'dan ondan sonra ilk görev olarak seni bi yere çağırıyorlar arabayı alır almaz oraya gidiyorum start fln diyo ondan'dan sonra yolu gösteriyo kontrol senden çıkıyo sanki bi oyuncu bekliyormuşsun gibi oluyo

Çevrimdışı Evolve

• Onursal Üye
« Yanıtla #339 : 31 Mart 2007, 23:39:44 »
bu oyunun flashget e alerjisi var yok yere vistanın günahını almışım ikisi bi arada çalışınca performans düşüyor :)

ayrıca xp ile 470 mb ram harcayan test drive vista ile 700 küsür mb ram harcıyor :D