Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Dosyalarımı ağdaki belle bilgisayarla paylaşabilir miyim?  (Okunma sayısı 403 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı went-item

• Geçerken Uğradım
  • *
Merhaba, Windows 10 64 bit kullanıcısıyım. Dosya paylaşımını herkes ile değilde ağdaki belli bir bilgisayarda yapabilmem mümkün mü acaba? Dosyalarıma sadece kardeşim kendi bilgisayarından erişsin başkası erişemesin istiyorum.

Çevrimdışı highwayE6

• Forum Gurusu
Ynt: Dosyalarımı ağdaki belle bilgisayarla paylaşabilir miyim?
« Yanıtla #1 : 07 Eylül 2017, 22:56:05 »
Kolayca mümkün. Her ikinizde aynı adlı ağ üzerinde olmanız yeterli. Tercihen ev ağı.  Ağda dosyalara erişim şifreli olduğundan  şifreyi sadece istediğiniz bilgisayar ile paylaşın. Başkaları erişemez.

Çevrimdışı went-item

• Geçerken Uğradım
  • *
Ynt: Dosyalarımı ağdaki belle bilgisayarla paylaşabilir miyim?
« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2017, 05:05:43 »
Benim amacım kişiye göre dosya paylaşımı yapmak biraz. Bazı dosyaları herkesle bazılarına sadece kardeşimle paylaşmak istiyorum. İlerde laptop alınca dosyaların tamamını kendime paylaşıma açıp ben dosyaların tamamına erişebilirken, kardeşim bazı dosyalara erişsin istiyorum, geri kalan erişmesin. Başka bilgisayarla paylaşmak için herkes diye seçim var benim bildiğim o benim işimi görmüyor kişi ayarlama varsada ben bulamadım
sağ tık>özellikler>paylaşım>gelişmiş paylaşım>izinler>ekle yolunu izleyince konum olarak kendi pc'm gözüktüğünden bu pc'de bulunan kullanıcı harici kullanıcı giremiyorum. Konum olarak başka pc nasıl ekleyebilirim acaba? Orada öyle bir seçenek olduğuna göre başka pc'de eklenebiliyordur heralde. Yoksa niye belirtsinler 8"p