Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Telif içeren eserlere ait P2P ve İndirme bağlantıları paylaşmak yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Silinenleri geri getirme  (Okunma sayısı 3098 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı warcraft

• Geçerken Uğradım
  • *
Silinenleri geri getirme
« : 16 Temmuz 2020, 18:57:47 »
Arkadaşlar huawei marka akıllı telefonum var android işletim sistemli. Yaklaşık 2 ay önce telefonun hafızasından whatsapp belgelerini silmiştim. Ancak şimdi geri getirmek istiyorum. Ne kadar uğraştıysamda başaramadım. Bunun bir yolu var mıdır?

Çevrimdışı 25neo

• Moderatör
  • Onursal Üye
Ynt: Silinenleri geri getirme
« Yanıtla #1 : 16 Temmuz 2020, 20:50:03 »
Öncelikle kurtarma yapılacak cihaza herhangi veri vs yükllenmemesi ve kullanılmaması gerekir. Kullanıldığı sürece ve birşeyler eklendiği sürece kurtarılacak verilerin kaybolma ihtimali artar.

Kendim android üzerinde denemedim, ama bununla ilgili program indirip şansını denemen gerekiyor.

https://www.apowersoft-tr.com/silinen-dosyalari-geri-getirme.html
AMD RYZEN 5 3600 - SNOWMAN T6 CPU COOLER
Asus TUF B450M-PLUS GAMİNG Usb3.2 M.2
Corsair Vengeance 16 GB 3000
Sapphire RX5500 XT 8GB
Kingston A2000 500gb M.2 2200-2000mb
AOC  22" Led 2 ms
Cooler Master HAF 932
High Power 650W 80+ Modüler

Çevrimdışı highwayE6

• Forum Gurusu
« Yanıtla #2 : 17 Temmuz 2020, 13:09:38 »
Moral bozmak için söylemiyorum. 2 ay önce silinen dosyaların üzerine bu süre içinde üzerine yeni datalar yazıldı ise işiniz şansa kalmış.
Kurtarma işlemini deneyin ama kurtarma dosyalarını bir başka kart veya HDD üzerine yapmanız, yani orjinal karta yeni bir şeyler yazdırmamanız  gerektiğini hatırlatmak isterim. Aksi durumda şansınız hiç kalmaz.
PC için Recuva gayet iyi bir program. Adndoit için Recuva da var. Üzerine dosya yazılmadı ise kurtarılabilinir.

Çevrimdışı warcraft

• Geçerken Uğradım
  • *
« Yanıtla #3 : 17 Temmuz 2020, 14:51:02 »
whatsapptan yazışmaların direk telefonun kendi hafızasına kaydoluyordu. bende yer kalmayınca artık onları komple temizledim farkında olmadan. resim video geri getiren yazılımlar var ama benim derdim belgeleri mesela karşı tarafın veya benim gönderdiğim pdf dosyalarnı tekrardan açmak.