Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Facebook Sorunu!!  (Okunma sayısı 8944 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı war12

• Etkin Üye
  • **
Facebook Sorunu!!
« : 31 Temmuz 2018, 01:32:27 »
Arkadaşlar geçen facebook hesabı açmıştım.1-2 defa girdikten sonra "hesabı güvene alma" gibi bir uyarı çıkardı.Başta fotoğraf göndermemi istedi, bende gönderdim bir süre sonra profil açıldı.şimdide tel numarası istiyor.Tel no girmek istemiyorum.Farklı hesaplar açmayı denedim yine aynı şey.Sizce bunun çözümü varmıdır?

Çevrimdışı diselusuji

• Geçerken Uğradım
  • *
Ynt: Facebook Sorunu!!
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2018, 17:35:18 »
Sanıyorum hesabınıza giriş yaparken bir kaç kere şifreyi yanlış girmişsiniz bunun sonrasında da önlem olarak böyle bir durumla karşılaşıyorsun. İlgili durum ile ilgili zaten facebook la iletişime geçeceğiniz bağlantılar mevcut. Yönergeleri takip edin dilerseniz.

Çevrimdışı war12

• Etkin Üye
  • **
« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2018, 19:36:00 »
Sanıyorum hesabınıza giriş yaparken bir kaç kere şifreyi yanlış girmişsiniz bunun sonrasında da önlem olarak böyle bir durumla karşılaşıyorsun. İlgili durum ile ilgili zaten facebook la iletişime geçeceğiniz bağlantılar mevcut. Yönergeleri takip edin dilerseniz.
Hiç alakası yok.Şifreyi bir kere bile yanlış girmedim.

Çevrimdışı highwayE6

• Forum Gurusu
« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2018, 00:57:57 »
Siz yanlış girmedi iseniz başka bir İP den sizin adınıza girme girişimi olmuştur. Hack gibi. Ben facebook güvenli durumda iken (adreste yeşil renk) telefonumu başkaları ile paylaşılmama şeklinde verdim. Googol da benzer bir güvenlik önlemi uyguluyor. Bence sorun olmaz.