Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: NBA Live 2007  (Okunma sayısı 1644 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı LuGaNo_FB

• Geçerken Uğradım
  • *
NBA Live 2007
« : 05 Eylül 2006, 11:53:41 »
Arkadaslar Ben Bi Sitede Gördüm 26 eylülde piyasada olucak siz ne gibi yenilikler bekliyorsunuz ben en çok steps olayı olmasını istiom ben oyunda bi tane bi tane bile steps olmuyo adamı durdurmusda sag tusa falan basıom adam gitmio böle kötü oluyo bunu düzeltsinler bide hiç cama carpıpta hiç basket olmuyo bu olayıda düzeltmelerini istiom

Oyundan resimler resmi sitesinden      http://www.easports.com/nbalive07/theater.jsp?media=screenshots     

Alintidir:
walla bnm istediğim naparlarsa yapsınlar iyi bi oynanabilirlik olsun yeter grafik fln umrumda değil. 1-2 yenilik bildiğim söliym size bi kere foul ritüelleri olucak oyunculara özel dunk package olcak oyunculara özel gene yani t-mac te vc de smaç basıo ama farklı bascaklar yada sh** değirmen yapmıycak ondan sonracığma dynasty modda söylentiler olcak oyuncu mutsuz işte takas olak istio gbi şeyler, mid level kontratlar olucak free agentlarla, mesela new york gbi takımlar aralarındaki uyumszluktan kaynaklı kötü oynaması mevcut olcak oyuncuların n kdr uyumlu uymsuz olucağı görülcek,maçlardadki x-factor oyuncular olcak şmdilik aklıma gelenler bunlar     
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2006, 18:53:24 Gönderen: LuGaNo_FB »