Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Deneme deneme...  (Okunma sayısı 59720 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı levis

• Forum Gurusu
    • The West
Ynt: Deneme deneme...
« Yanıtla #170 : 01 Ağustos 2017, 22:40:09 »
Teşekkür ederim. Umarım garantide kartı adam gibi test ederler. Tek endişem o. Kartı çalıştırıp 5 dakika sonra ee bu çalışıyor derlerse çok kızarım.  Tek monitör kullanan biri için mevcut sorun bi önem teşkil etmeyebilir ama benim gibi 3 ekran birden bağlıyorsan kesinlikle büyük sorun. Bakalım servisden ya memnun ayrılcam yada baya bir sövecem  ;7/
Asus Sabertooth Z170s, Core i7 6700k,
Asus TURBO Nvidia GeForce GTX 1080 8GB 256Bit,
16 gb 2400mhz DDR4 Ram,
Creative Recon Fatality Pro,  Sony Shake-33,
Zalman GS1000Plus Kasa, High Power Astro GD1200WPSU,
Kingston UV300 480GB SSD , WD 4 TB x4 , Seagate 2 TB x1,
Asus-Vx238h Led Monitör x2,

Çevrimdışı levis

• Forum Gurusu
    • The West
« Yanıtla #171 : 01 Ağustos 2017, 22:56:01 »
Yeni bir ekran kartı almak için dün Bakırköy'de Bimeks'e gideyim dedim. Şok oldum. Koskocaman mağazada hiç ürün yoktu. Raflar bomboştu. Mağaza sanki iflas etmiş gibiydi. Oradan çıkıp Teknosa'ya gideyim dedim. Yerinde yoktu. Meğerse Bakırköy'de Teknosa yokmuş. İnternet sitesinde de bilgisayar parçası yok. Sanki oraya da bişeyler oluyor. Geriye tek seçenek Vatan Bilgisayar kaldı.

Bu aralar teknoloji mağazaları kötü durumda. Şimdilik Vatan Bilgisayar tek seçenek gibi duruyor.
16 gb 2400mhz DDR4 Ram,

Çevrimdışı highwayE6

• Forum Gurusu
« Yanıtla #172 : 02 Ağustos 2017, 00:17:19 »
Teknosa uzun süredir bilgisayar parçası satmıyor. Bimeks belki kurtulurum mücadelesi veriyor ve o da bilgisayar parçaları satmıyor bir süredir. çevre birimleri hariç kuşkusuz. Genel olarak bu sektör güç kaybediyor. Telefon birçok kimse için bilgisayarın yerine geçmeye başladı. Lay lom iişleri sadece.
Nette hala satışlar var ama Vatan kaldı gözle görüp alabileceğimiz.

Çevrimdışı levis

• Forum Gurusu
    • The West
« Yanıtla #173 : 14 Ağustos 2017, 21:38:13 »
Merhaba arkadaşlar, size bu sefer bilgisayar haricindeki bir cihaz ve markası ile ilgili bilgi vermek istiyorum. Yaşamış olduğum sorunu başkalarınında yaşamasını istemem.

Sorun arçelik marka klima. Tam olarak 3 yıl önce almış olduğum klima bu süre içinde tam olarak 4 kere arıza yaptı. Müşteri hizmetleri ile yapılan 6 adet telefon görüşmesi ve en sonunda evden kovduğum arçelik yetkili servisi sorunu bir türlü çözemedi yada çözmedi. Üstüne arçelik firmasının da çok da durumu umursamadığı gibi bir fikre kapıldım.

Neyse sonunda yeni bir klima araştırması yaptım. Fiyat, performans ve kalite açısından Bosch markasının en ideali olduğunu düşünerek aldım. Şu an yaklaşık 2 ay oluyor. Kesinlikle memnunum.

Bu yaşadığım olay sonrasında kesinlikle yerli cihaz almayacağım almak isteyene de mani olacağım.

Parayla rezil olmak böyle bir şey olsa gerek.
16 gb 2400mhz DDR4 Ram,

Çevrimdışı parka

• Sadık Üye
« Yanıtla #174 : 15 Ağustos 2017, 00:29:02 »
Geçmiş olsun.

Çevrimdışı conficker

• Meraklı
  • **
« Yanıtla #175 : 15 Ağustos 2017, 16:21:57 »
Merhaba arkadaşlar, size bu sefer bilgisayar haricindeki bir cihaz ve markası ile ilgili bilgi vermek istiyorum. Yaşamış olduğum sorunu başkalarınında yaşamasını istemem.

Sorun arçelik marka klima. Tam olarak 3 yıl önce almış olduğum klima bu süre içinde tam olarak 4 kere arıza yaptı. Müşteri hizmetleri ile yapılan 6 adet telefon görüşmesi ve en sonunda evden kovduğum arçelik yetkili servisi sorunu bir türlü çözemedi yada çözmedi. Üstüne arçelik firmasının da çok da durumu umursamadığı gibi bir fikre kapıldım.

Neyse sonunda yeni bir klima araştırması yaptım. Fiyat, performans ve kalite açısından Bosch markasının en ideali olduğunu düşünerek aldım. Şu an yaklaşık 2 ay oluyor. Kesinlikle memnunum.

Bu yaşadığım olay sonrasında kesinlikle yerli cihaz almayacağım almak isteyene de mani olacağım.

Parayla rezil olmak böyle bir şey olsa gerek.
hadi ordan kötü servise denk gelmişsin izmir-bornova'da ki arçelik servisi daha iyi bize hiç sorun çıkartmadı ...
kullanmasını bilmiyon bozuyon boş boş konuşuyon ...
[