Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: A4Tech rh 200-1 kablosuz kulaklık şarj sonrası kullanım süresi  (Okunma sayısı 3883 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı esperzodiac

• Geçerken Uğradım
  • *
Merhaba arkadaşlar 2 gün önce başlıktaki kulaklığı satın aldım , üzerindeki açıklamada 8 saate kadar kullanılabilir yazıyor , hızlı kullanma kılavuzunda ilk tam şarjdan sonra 2 saat kesintisiz kullanabilirsiniz diyor , dediği gibide oldu , fakat bir sonraki şarj edişimde max 3 saat gitti , performans yavaş yavaş artıyor gibi , ancak 8 saate kadar ibaresi nerede 3 saatlik süre nerede ...
lityum pillerde performans kullandıkça mı artıyor ? yoksa aldığım kulaklığın pilinde bir sorun mu var ? bu konuda tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum , akıllı telefonlarda lityum pil sıkça kullanılıyor ... eğer pilde sorun varsa değişimini isteyebilirim en azından .

Çevrimdışı 25neo

• Onursal Üye
Kulaklığın açıklamalarında 8 saat ortalama mı belirtilmiş? yoksa kesintisiz kullanım diyemi?
8 saat kesintisiz kullanım pekle akla yatmıyor.
Piller ilk şarlarında uzun süreli şarz edilerek kapsitesi açmaya çalışır. Bu kapasite açılması 3-4 şarz da sürebilir ama arlarında büyük fark gözükmez.
AMD RYZEN 5 3600 - SNOWMAN T6 CPU COOLER
Asus TUF B450M-PLUS GAMİNG Usb3.2 M.2
Corsair Vengeance 16 GB 3000
Sapphire RX5500 XT 8GB
Kingston A2000 500gb M.2 2200-2000mb
AOC  22" Led 2 ms
Cooler Master HAF 932
High Power 650W 80+ Modüler

Çevrimdışı esperzodiac

• Geçerken Uğradım
  • *
Lithium Ion battery allows up to 8 hours of continuous talk time
Açıklama bu .... ama giden şarj süresinin alakası yok . olmadı yarın aldığım yere geri götüreceğim zaten kendilerinin teknik servisi de var.