Çevre Birimleri > Diğer Çevre Birimleri

Fare Önerisi

(1/2) > >>

went-item:
Merhaba arkadaşlar farem gidicilik sinyalleri vermeye başladı yenisini alayım dedim. A4 Tech XL-750BH internetten aldım ama bana gelen mi problemli bilemiyorum ama teker sola yatıyor sağa yatmıyordu iade ettim. 4d whell den kasıt orta tık, yukarı, aşağı sol mu sağ yok mu? Modelin açılmış bir resminide gördüm tekerin sağa yatmasını sağlayacak bir tuş göremedim iyice kıllandım. Eğer aynı tuş diziliminde tercihen kablosuz bildiğiniz varsa önerirseniz sevinirim tabi pili en az 6 ay dayansın isterim. Ben bulumadım bunu aldım o da teker sağa yatmadı şansıma. Olmazsa kablolu bakacağım artık.

25neo:
Mousun sağa sola yatma olayını anlamadım. Tekerlek döner ve tıklama yapar, ama sağa sola yatmaz 8"p

levis:
Sanırım ben demek istediğini anladım. Logitech M705 mouse kullanıyorum. Kaydırma tekerleğini sağa yada sola yatırarak da tıklama yapabiliyorsun.

http://prntscr.com/fjclb8
http://prntscr.com/fjclfm

Resimlerde sanırım olayı göstermeye çalıştım.

Mouse olarak ben bu cihazı tavsiye ederim. Cihaz özelliğinde 3 yıl pil ömrü diyor. Ben günde ortalama 18 saat kullanarak, 2 adet AA pil 2 sene kadar dayanabiliyor.

http://www.hepsiburada.com/logitech-marathon-m705-mouse-910-001949-pm-bd130883

went-item:
Marathon ile ilgili çok arıza yazısı denk geldi sıkıntılı bir model olduğu izlenimine kapılıp kara listeye aldım. Logitech fareleri öve öve bitiremiyorlar kanımca ama çoğu farede süper hızlı kaydırma denen bana lazım olmayan bir özellik koyup güzelim orta tuş işlevini kaldırmışlar >:Z
Kablosuzda gönlüme göre bulamadım. Aldığım fare arızalı değilse A4 Tech XL-750BH hoşuma gitmişti ama kullanan biri tekeri sağa gidiyor sana gelen modelde arıza var diyip içime su serpse başka bir yerden sipariş geçeceğim yoksa başka modeller yelken açacağım ona göre.

25neo:
Elimde A4 Tech X-750F model mouse var. Bu model ve A4 tech in benzer modellerinde top sağa yatmıyor diye biliyorum. Ben A4 tech modellerinde sağa yatan toplu görmedim.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git