Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: DeskGate IT Çözümleri  (Okunma sayısı 16833 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aiakosa

  • Geçerken Uğradım
  • *
  • İleti: 1
DeskGate IT Çözümleri
« : 13 Haziran 2018, 13:53:43 »
DeskGate IT Çözümleri
   
 IT personelinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanan DeskGate yazılımı, çok sayıda kıymetli kurum tarafından tercih edilmektedir. Bankalar, ordu ve devlet daireleri de veri güvenliği konusunda DeskGate tercihinde bulunuyor.

Şirket çalışanlarınızın bilgisayarda hangi programları kullandığı, internette hangi siteleri gezdiği bu yazılımda kayıt altına alınır. Verileri loglama, dosyaları yedekleme, personel takibi yapma, envanter raporu çıkarma gibi özellikler, yazılımda yer almıştır.

 Deskgate.com adlı internet adresi içerisinde de bahsedildiği gibi, DeskGate yazılımını kullanan kurum yöneticileri dilerler ise personellerine çeşitli siteleri yasaklayabilir. Site yasaklama özelliği yazılımın en beğenilen özellikleri arasındadır.

 Yazılımda çok kapsamlı bir ticket sistemi de mevcuttur. Bu ticket sistemi sayesinde, müşterileriniz ile zaman kaybı yaşamadan iletişim kurabilirsiniz.

 DeskGate hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz,
 deskgatecom
İrtibat numarası: 0216 388 6635