Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Instagram Hikaye (Story) İndirme  (Okunma sayısı 340 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı redboy

• Geçerken Uğradım
  • *
Instagram Hikaye (Story) İndirme
« : 22 Ağustos 2019, 23:19:16 »
Instagram hikayeleri yediden yetmişe tüm instagram kullanıcılarının en sevdiği ve en çok kullandığı özelliklerden sadece bir tanesi. Instagram hikaye yani story indirme siteleri arıyorsanız tam da doğru yerdesiniz. Size instagram hikayelerini nasıl indirebileceğinizi adım adım göstermek istiyorum.

Instagram hikaye indirme işlemi oldukça kolay ve hızlı yapabileceğiniz yöntemler içerir. Sevdiğiniz takip ettiğiniz instagram kullanıcılarının hikayelerini telefonunuza kaydedip sonra tekrar hesabınızda paylaşabilirsiniz. Video ya da fotoğraf olarak yer alan instagram stor indirme işlemi için en önemli adım güvenli bir web sitesi bulmaktır. Size bahsedeceğim yöntem telefonunuza ya da PC'ye bir program yüklemeden kolayca gerçekleşiyor.

Instagram Hikaye (Story) İndirme Nasıl Yapılır?

• Açılan sayfada arama kutusuna hikayesini indirmek ya da izlemek istediğiniz instagram kullanıcısının ismini yazın.
  • Arama sonuçlarında doğru instagram profilini bulun tıklayın. Açılan profilde son 24 içinde bir hikaye bulunuyorsa bunu sağ alt köşede bulunan Download (indir) butonuna basarak telefonunuza ya da bilgisayara (PC) indirebilirsiniz.
{alt}

{alt}