Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Instagram Video ve Fotoğraf İndirme  (Okunma sayısı 1640 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı redboy

• Geçerken Uğradım
  • *
Instagram Video ve Fotoğraf İndirme
« : 26 Nisan 2020, 18:52:53 »
Instagram hesabınız yoksa sevdiğiniz kişilerin fotoğraf ve videolarını izlemek için web tarayıcısından giriş yapmak istediyseniz bunu yapamadığınızı görmüşsünüzdür. Instagram kısa süre önce webden ziyaretlerde giriş yapmayı ya da uygulamayı kullanmayı zorunlu hale getirdi.

Size bahsedeceğim bir online web aracı viewerig.com ile Instagram video ve fotoğraflarını Android, iPhone ya da PC'ye kolayca indirebileceksiniz. Şimdi adım adım Instagram video ve fotoğraf indirme aşamalarına göz atalım.

Instagram Video ve Fotoğraf İndirme
  • Öncelikle www.viewerig.com sitesine giriş yapın.
  • Sitenin üst kısmında yer alan arama çubuğuna video ya da fotoğrafını indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın ve aratın.
  • Arama sonuçlarından doğru profili seçip Instagram fotoğraflarına ve videolarına bakın.
  • Instagram video ve fotoğraflarından indirmek istediğinizi seçin, açılan sayfada fotoğraf ya da videonun hemen altında bulunan Download butonuna tıklayın.
{alt}