Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Yeni bir laptop aldım güçlü ancak 250 FPS alan bir oyunu 60 FPS kayıt etmiyor  (Okunma sayısı 18502 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı parka

• Sadık Üye
cevap versen artık sıktı bu iş
Bu tarz ifadelerden kaçınmanız dileği ile,  highwayE6'ya katılıyorum.

Çevrimdışı Erdem Alsırt

• Meraklı
  • **
Şimdi playerların 30 fpsye limitlendiğini düşünüyorsunuz ancak öyle değil.. Bak mesela aşırı düşük çözünürlükte kayıt yapınca öyle 30 fpsye sabitlenmiyor pencereleri fareyle oynatınca bunu hissediyorm kayıt sonrası 60 fps stabil kaydedebiliyor.. 1366x768 veya 1920x1080 çözünürlükte ise 30 fpsye limitleniyor. bilgisayarım intel hd graphics 4600 mü kullanıyor? amd r9 m265x inde aktif oldugunu gördüm ancak ben ekran kartını saf ekran kartını kullanamazmıyım? bunu denedim ancak başarılı olamadım.

Bandicam ile Optimus sıkıntı yaşatıyor gibime geliyor bu doğru mu? Yani bu laptopta speedfanda bile iki adet "GPU" yazısını görüyorum. Sanki bu pcde iki adet ekran kartı sli gibi calışıyor. 1. Intel HD Graphics 4600 2. AMD R9 M265X ancak bunları bağımsız yapamazmıyım? Performansı bozmadan?