Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Telif içeren eserlere ait P2P ve İndirme bağlantıları paylaşmak yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Evden satış yapmak isteyenler  (Okunma sayısı 20885 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı simplus

• Geçerken Uğradım
  • *
Evden satış yapmak isteyenler
« : 16 Temmuz 2010, 19:44:17 »
internetten satış yapmak isteyen arkadaşlar,
ben internetten satış yapıyorum ama mallarıda internetten alıyorum sattığım ürünler direk alıcıya gidiyor yani evden hiç çıkmıyorum, mal almaya gitmiyorum ,kargo ödemiyorum,sadece para yatırıp para çekmeye gidiyorum bankaya onuda internet aracılıyla yapabilirsiniz aslında.
www.toptanstok.com 'dan alıyorum ürünleri a'dan z'ye satabileceğiniz herşey var ve resimlerini açıklamalarını kullanmanıza izin veriyor bayilik isterseniz.bayi olmak içinde hiç bir şart istemiyor.oradan resimleri ve acıklamalari kopyalıyorum  gittigidiyordan,sahibinden.com dan da satıyorum,sattığım malı hemen mail atıyorumgidecek adresle beraber onlar gönderiyor,bana kargo numarasını gönderiyorlar bende gittigidiyora giriyorum ve gittigidiyor paramı hesabıma yatıyor.sitedeki fiyatlar perakende satış fiyatları, bayilik istediğinizde satış yapıcam ürünleride buradan alıcam dediğinizde size özel fiyat veriyorlar ,ürünleri toptan almanıza gerek yok bayi olduktan sonra tek tek alsanızda bayi olduğunuz için size özel fiyattan veriyorlar.
yani ürünleri bulmak için istanbulda olmanıza toptancı aramanıza gidip mal almanıza gerekyok türkiyenin her yerinden yapabilirsiniz.
internetten ticaret yapmak isteyen arkadaşlar bi baksın derim.gittigidiyordanda benim nicki me ve sattığım mallarada bakabilirsiniz gittigidiyordaki nick im ''yerindeniste''
o kadar uğraştım yol gösterdim birilerine faydam olursa ne mutlu...
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2010, 19:50:27 Gönderen: simplus »

Çevrimdışı omer7092

• Meraklı
  • **
Ynt: Evden satış yapmak isteyenler
« Yanıtla #1 : 16 Temmuz 2010, 22:09:18 »
internetten satış yapmak isteyen arkadaşlar,
ben internetten satış yapıyorum ama mallarıda internetten alıyorum sattığım ürünler direk alıcıya gidiyor yani evden hiç çıkmıyorum, mal almaya gitmiyorum ,kargo ödemiyorum,sadece para yatırıp para çekmeye gidiyorum bankaya onuda internet aracılıyla yapabilirsiniz aslında.
www.toptanstok.com 'dan alıyorum ürünleri a'dan z'ye satabileceğiniz herşey var ve resimlerini açıklamalarını kullanmanıza izin veriyor bayilik isterseniz.bayi olmak içinde hiç bir şart istemiyor.oradan resimleri ve acıklamalari kopyalıyorum  gittigidiyordan,sahibinden.com dan da satıyorum,sattığım malı hemen mail atıyorumgidecek adresle beraber onlar gönderiyor,bana kargo numarasını gönderiyorlar bende gittigidiyora giriyorum ve gittigidiyor paramı hesabıma yatıyor.sitedeki fiyatlar perakende satış fiyatları, bayilik istediğinizde satış yapıcam ürünleride buradan alıcam dediğinizde size özel fiyat veriyorlar ,ürünleri toptan almanıza gerek yok bayi olduktan sonra tek tek alsanızda bayi olduğunuz için size özel fiyattan veriyorlar.
yani ürünleri bulmak için istanbulda olmanıza toptancı aramanıza gidip mal almanıza gerekyok türkiyenin her yerinden yapabilirsiniz.
internetten ticaret yapmak isteyen arkadaşlar bi baksın derim.gittigidiyordanda benim nicki me ve sattığım mallarada bakabilirsiniz gittigidiyordaki nick im ''yerindeniste''
o kadar uğraştım yol gösterdim birilerine faydam olursa ne mutlu...
ben siteye üye olmadım ama meraktan verdiğin linkten inceleyeyim deedim de sitede işe yarar hiçbişey yok scam site böyle bi siteye asla güvenmez kredi kartı kullanmazdım ama internet kartım olsaydı belki bi ihtimal :D
ve de sitede kendi iddia ettiği ürünler bile yok ***** (reklam olmasın  ;D ) cep telefonları diyor ama cep telefonları diye tıkladığımda " Bu kategoride ürün bulunamadı. " yazıyor  ::D bence saçmalık olan ve çin malı satan siteye yönlendiriyorsun bizi ;7/

Çevrimdışı levis

• Forum Gurusu
    • The West
« Yanıtla #2 : 16 Temmuz 2010, 22:42:46 »
A dan z ye her şey varmı ??  Bilgisayar ve cep telefonu bölümleri ki sadece onlara baktım.  1 tane bile ürün yok.  ;7/
Asus Sabertooth Z170s, Core i7 6700k,
Asus TURBO Nvidia GeForce GTX 1080 8GB 256Bit,
16 gb 2400mhz DDR4 Ram,
Creative Recon Fatality Pro,  Sony Shake-33,
Zalman GS1000Plus Kasa, High Power Astro GD1200WPSU,
Kingston UV300 480GB SSD , WD 4 TB x4 , Seagate 8 TB Harici,
Asus-Vx238h Led Monitör x2,

Çevrimdışı simplus

• Geçerken Uğradım
  • *
« Yanıtla #3 : 11 Ekim 2010, 15:57:09 »
valla ben satış yapmak isteyenlere önerdim rahatça iş yapabilirler gerisi size kalmış öneri sadece

Çevrimdışı ajansad

• Geçerken Uğradım
  • *
« Yanıtla #4 : 14 Aralık 2017, 21:52:03 »

E-ticaret siteler satışlarını seo ve sem çalışmaları ile kolayca arttırabilirler. Ayrıca, sosyal medyayı çok etkin şekilde kullanan birçok e-ticaret firması bulunmaktadır. Yapacağınız ücretsiz ve ücretli çalışmalar neticesinde satışlarınızı kolayca arttırabilirsiniz.

https://ajansad.com/e-ticaret-satis-arttirma-yontemleri-nelerdir/