Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: FX 6300 İçin Ekran Kartı Önerisi  (Okunma sayısı 9411 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ysndrmz94

• Geçerken Uğradım
  • *
FX 6300 İçin Ekran Kartı Önerisi
« : 16 Ekim 2018, 19:26:37 »
İŞLEMCİ: AMD FX 6300
SOĞUTUCU: XIGMATEK TYR SD964B
ANAKART: ASUS M5A97 EVO r2.0
RAM: KINGSTON 8GB DDR3 1600MHz CL11
EKRAN KARTI: GTX 660 (MUHTEMELEN BOZUK)
HDD: 500 GB
PSU: 600W
MONİTÖR: 1440x900 60HZ

Elimde böyle bir sistem var ve ekran kartım oyunlarda ekran gidip gelmesi gibi sorunlar yapıyordu ve en son tanıdık bir bilgisayarcı da ekran ve psu değiştirerek denedim ve evde sorunu yaptığı halde bilgisayarcı da sorunsuz oynadım ama denemeden önce el kompresörü ile baya gir temizledim belkide tozdan yapıyordu ama sanmıyorum o kadar basit olduğunu yani ekran kartımı değiştirmek istiyorum sistemi zamanında bin liraya toplamıştım şimdi bir sistem toplayacak bütçem yok sadece ekran kartını değiştirebilirim bana darboğaz yapmayacak bir ekran kartı önerebilir misiniz? bütçe olarak 1050 ti kadar çıkabilirim ama darboğaz olacağını okudum araştırmamda RX 560 önerisi çok olmuş ama AMD olduğu için güvenemiyorum bu sisteme o kadar para verme artık diyenininz olursa da hani 1030 ile bile fifa 19 falan oynayabilirsem en az maliyetli önerilere de açığım yardımcı olursanız sevinirim
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2018, 19:51:14 Gönderen: ysndrmz94 »