Tom's Hardware Guide - Forum

Mobil Dünya => GPS - Navigasyon ve Taşıt Elektroniği => Konuyu başlatan: stinGfasT - 17 Ocak 2013, 23:34:55

Başlık: Piranha Navigasyon no traffic
Gönderen: stinGfasT - 17 Ocak 2013, 23:34:55
Merhaba herkese,


Şirket aracımda kullanmak için [size=78%]http://www.vatanbilgisayar.com/piranha-no_traffic-no-traffic-50-gps-navigasyon-cihazi/productdetails.aspx?I_ID=61433 (http://www.vatanbilgisayar.com/piranha-no_traffic-no-traffic-50-gps-navigasyon-cihazi/productdetails.aspx?I_ID=61433)[/size]  piranha marka no traffic serisi navigasyon almayı düşünüyorum. Artıları eksileriyle bu cihazı kullanan var mı?   yada önerebileceğiniz?   Bir de bu navigasyondaki bluetooth özelliği cep telefonuyla görüşme yaptırıyor mu? Fonksiyonu nedir?   
Başlık: Ynt: Piranha Navigasyon no traffic
Gönderen: 25neo - 18 Ocak 2013, 11:43:27
Eğer gps destekli bir akıllı telefon var ise navigasyona ihtiyacınız yok diye düşünüyorum. Navigasyonun telle görüşme olayı olmaması lazım.
Başlık: Ynt: Piranha Navigasyon no traffic
Gönderen: stinGfasT - 25 Mayıs 2013, 00:33:05
Kendi kullandığım telefon ve şirketin verdiği telefon 2. nesil telefonlardan olduğu için bırakın gps i sd micro kart bile desteklemiyor :) Teknolojinin gerisinde kaldım...
Başlık: Ynt: Piranha Navigasyon no traffic
Gönderen: senegalli - 25 Mayıs 2013, 05:54:14
bana göre her cihaz kendi işini yapmalı...bluetooth özelliği olan cihazın artısı; yoğun telefon kullanan biri için gerekli birşey...gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra kullanılır..amma ben gömülü blt.özelliğini sevmiyorum..aldığım cihazda o özellik yok..vede ben istemedim..
cihazın özellikleri iyi amma harita yazılımına birşey diyemiyeceğim...Türkiye'yi iyi bilen yazılım Başarsoft..birde ömür boyu yazılım desteği olmalı..güncellemelerde sıkıntı olmamalı..bir cihazım serviste güncellerken sorun oluştu.(ilk deyil o cihazımı daha öncede güncelleyince sorun oluşmuştu servis hallettiydi)
bütün bunları uzunca süre navigasyon kullanmış biri olarak yazıyorum..(değişik marka cihazlar)
son olarak;almak istediğiniz herhangi X marka cihazı forumlarda araştırın..yalnız dikkat edin çoğu forumda cihazla ilgili kişilerin(çalışanı-ortağı vs.) olumlu yorumları çoğunlukta.... muhalif yorumlar yönlendirici olsun.