Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Cebinize En Uygun Hızlı Ekran Kartları: Haziran 2009  (Okunma sayısı 2302 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BigBrother

• TGForumz Yönetim
  • Yönetici
  • Eski Kurt
    • Tom's Hardware Guide - Türkiye
Ayrıntılı ekran kartı incelemeleri güzel ancak okuyacak yeterli zamanınız varsa. Sonuçta oyun tutkunlarının amacı ceplerindeki paraya alabilecekleri en iyi ürüne sahip olmak. Eğer ölçümleri inceleyecek zamanınız yoksa veya bir türlü karar veremiyorsanız korkmanıza gerek yok. THG olarak paranızın karşılığını en iyi verecek ekran kartlarını sizin için listeledik.

Yazının tümü için tıklayın...
"Küçük beyinler insanlarla, sıradan beyinler olaylarla, büyük beyinler fikirlerle uğraşır..."
TGForumz Üyelik Sözleşmesi ve Kurallar

Çevrimdışı Can Ömer

• Tiryaki
  • **
Ynt: Cebinize En Uygun Hızlı Ekran Kartları: Haziran 2009
« Yanıtla #1 : 28 Eylül 2009, 11:35:24 »
Eylül konusuna yazacaktım ama bulamadım, çok da farketmez. İncelemelerde üst seviye ekran kartların 2560x1600 çözünürlükte yeterlilik göstereceği söyleniyor. Merak ettiğim bu çözünürlüğe sahip monitörlerin Türkiye'de olup olmadığıdır.

Çevrimdışı levis

• Forum Gurusu
    • The West
« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2009, 12:18:47 »
Eylül konusuna yazacaktım ama bulamadım, çok da farketmez. İncelemelerde üst seviye ekran kartların 2560x1600 çözünürlükte yeterlilik göstereceği söyleniyor. Merak ettiğim bu çözünürlüğe sahip monitörlerin Türkiye'de olup olmadığıdır.

Türkiye'de olsa bile acaba kaç kişide var. Hala 1280x ... çözünürlükden yukarı kullanan pek fazla kişi görmedim ben.
Asus TUF Z590 Plus , Core i7 11700k,
Asus TURBO Nvidia GeForce GTX 1080 8GB 256Bit,
32 gb 4600mhz DDR4 Ram,
Creative Recon 3D Pcie,  Sony Shake-33,
Zalman GS1000Plus Kasa, High Power Astro GD1200WPSU,
JD1027 1TB NvMe M.2 SSD , WD 4 TB x3 , Seagate 8 TB Harici x4,
Asus-Vx238h Led Monitör x2,

Çevrimdışı MaRIkO

• Kıdemli Üye
  • kromosto
« Yanıtla #3 : 28 Eylül 2009, 13:45:45 »
var olmasına varda çok az var tabii. :)
{alt}

Çevrimdışı Can Ömer

• Tiryaki
  • **
« Yanıtla #4 : 28 Eylül 2009, 16:29:09 »
Olsa da fiyatı çok yüksek olacağından pek araştırmadım. Nerede satıldığını meraktan sordum. Bunun yanında bazı oyunların 6 Mega Pikselden büyük çözünürlüklerde ekran görüntüleri var. :o Eğer satılan yerleri biliyorsanız link verebilir misiniz?

Çevrimdışı MaRIkO

• Kıdemli Üye
  • kromosto
« Yanıtla #5 : 28 Eylül 2009, 16:40:32 »
Firma olarak direkt adresini bilmemekle beraber benim şahsen tanışma şerefine eriştiğim 2560*1600 ekranlar sadece apple shoğlardaki 30" cinema display ekranlardı :)
{alt}