Tom's Hardware Guide - Forum

Tom Sokağı => Haberler => Konuyu başlatan: Salih - 09 Temmuz 2009, 13:41:48

Başlık: Diablo III’te de mi LAN Desteği Yok?
Gönderen: Salih - 09 Temmuz 2009, 13:41:48
Henüz geçen hafta Blizzard StarCraft II’de yerel ağ desteği sunmayacağını söylemişti. Her ne kadar firma bunun nedeni olarak korsanlığı ve güvenlik sorunlarını gösterse de, Blizzard Battle.net’i tüm oyunlarının çoklu oyuncu merkezi yapmayı planlıyor. Bu durumda Diablo II’ün de LAN desteği olmayacağını iddia edersek şaşırmazsınız herhalde.

(http://media.bestofmicro.com/,X-R-216351-3.jpg)


Blizzard oyunlarından LAN kalkıyor ancak şirketin yaptığı açıklamaya göre StarCraft II veya Diablo III satın alanlar fazladan bir ücret ödemeden Battle.net üzerinden çoklu oyuncu etkinliklerine katılabilecekler. Ellerinde Diablo ve Diablo II olup da korsan satın almayanlar da bu ayrıcalıktan faydalanabilecekler.
Başlık: Ynt: Diablo III’te de mi LAN Desteği Yok?
Gönderen: MaRIkO - 09 Temmuz 2009, 13:56:47
Starcraftta olmaz ise muhtemelen diablo3 tede olmaz ama bana göre blizzard hızlı, kapasitesi yüksek ve kaliteli bir battlenet sunacaksa kimse neden lan desteği vermiyorsun diyemez çünkü adam al orjinal lan işinide battlenet üzerinden çöz diyor
Başlık: Ynt: Diablo III’te de mi LAN Desteği Yok?
Gönderen: levis - 09 Temmuz 2009, 14:29:57
Büyük ihtimalle Diablo 3'de de lan desteği olmayacak. Böylece Blizzard oyunlarını multiplayer oynamak isteyenler Battle.neti kullanıcak ve oyunu mecburen original alıcak. Zaten Diablo oyunun asıl zevkide original alıp multiplayer oynayınca çıkıyor.