Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Hızlı Bakış: Sparkle Calibre P980X+  (Okunma sayısı 1366 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BigBrother

• TGForumz Yönetim
  • Yönetici
  • Eski Kurt
    • Tom's Hardware Guide - Türkiye
Hızlı Bakış: Sparkle Calibre P980X+
« : 02 Şubat 2009, 15:24:38 »
{alt}

Nvidia yongalı ekran kartlarının bilinen üreticilerinden Sparkle'nin hızaşırtılmış serisi Calibre modellerinden P980X+ (199 USD + KDV) test merkezimize ulaştı. İleri orta seviyeyi hedefleyen bu modelin neler sunduğuna baktık.

Yazının tümü için tıklayın...
"Küçük beyinler insanlarla, sıradan beyinler olaylarla, büyük beyinler fikirlerle uğraşır..."
TGForumz Üyelik Sözleşmesi ve Kurallar

Çevrimdışı evo_tr

• Sadık Üye
Ynt: Hızlı Bakış: Sparkle Calibre P980X+
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2009, 11:55:22 »
Selam,zamanında bir ton para verdiğim G80 8800GTS 320 Mb ekran kartıma Calibre 9800 GTX+'e terfi ederek veda ettim.Eski kartımı satsam para etmiyeceğini düşünüyorum ve performansa etkisini merak ettiğimden bu kartı sadece Physx işlemlerinde kullanmak üzere en azından bir denemek istiyorum.
Şimdi bunu 2. pci-e slotuna taktıktan sonra ne yapmam gerekiyor,yani sistem açıldığında Nvidia Kontrol Panel'den sadece bu kartı Physx'te kullan diye bana soracak mı?Yada 2. kartın işlevi olup olmadığını nasıl anlarım?Bunu deneyen varsa yardımcı olur musunuz lütfen?
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?
Albert Einstein