Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Logitech Fare ve Klavye Alıcısını Küçük Bir USB Aygıtla Birleştirdi  (Okunma sayısı 1394 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Salih

  • Tiryaki
  • **
  • İleti: 500
  • "Szeretlek Zsuzska"
Kablolu klavye ve fare kullanma devri yavaş yavaş sona eriyor. Sıradan bir masaüstü bilgisayar sahibi olanların Bluetooth çubukları olmasa bile, artık uygun fiyatlı kablosuz fare/klavyelerin bile kendi alıcıları bulunuyor.

{alt}

Yalnız hem klavye hem de fare kablosuz olsun istiyorsanız tek bir alıcıyla oldukça sınırlı seçenekleriniz vardır. Çevre birimlerinin büyük markası Logitech geliştirdiği çok küçük bir USB alıcıyla aynı anda birkaç model klavye ve fareyi beraberce kullanmanızı sağlıyor. Böylece iki adet USB bağlantınız birden iptal olmuyor. Desteklenen klavyeler: K350 ve K340, fareler: M705 ve M505. Dört farklı kombinasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Elbette bu nano alıcı küçüklüğü sebebiyle en fazla dizüstü bilgisayar pazarı tarafından talep görecektir. Klavye dizüstü bilgisayara tümleşik olduğundan çoğunlukla fareler için çalışacak. Masaüstü bilgisayarların küçüklük/büyüklük derdi yok zaten.