Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Telif içeren eserlere ait P2P ve İndirme bağlantıları paylaşmak yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Nokia 5800 Xpressmusic iPhone Katili mi?  (Okunma sayısı 3934 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BigBrother

• TGForumz Yönetim
  • Yönetici
  • Eski Kurt
    • Tom's Hardware Guide - Türkiye
Nokia 5800 Xpressmusic iPhone Katili mi?
« : 26 Mart 2009, 13:42:36 »

Bu yazıda, Nokia 5800 Xpressmusic'in detaylı bir incelemesinin yanında iki haftalık inceleme süresinde deneyimlediğim iyi ve kötü özelliklerini tüm ayrıntılarıyla okuyabilirsiniz.

Yazının tümü için tıklayın...

"Küçük beyinler insanlarla, sıradan beyinler olaylarla, büyük beyinler fikirlerle uğraşır..."
TGForumz Üyelik Sözleşmesi ve Kurallar

Çevrimdışı Evolve

• Onursal Üye
Ynt: Nokia 5800 Xpressmusic iPhone Katili mi?
« Yanıtla #1 : 26 Mart 2009, 15:37:15 »
950 lira verip dünya kadar problemle uğraştırıyor de hale başarılı bir ürün diyorsunuz. becne çok büyük bir fiyasko. fiyatı 950 değilde 300 lira olsaydı bu tür porblemleri hoş göreblirdim, ama 950 lira veripte ucuz plastik, kötü işçilik, yazılım problemleri, güncelleme problemleri, donanım problemleriyle ığraştırıyorsa o telefon başarılı değildir.
{alt}

Çevrimdışı zombie

• Onursal Üye
  • THG Çekiççisi
    • Site
« Yanıtla #2 : 28 Mart 2009, 01:23:15 »
Şu anki fiyatı aşırı yüksek kesinlikle.

Hatta şöyle bir şeyler duydum, telefon 750 den girecekmiş fakat talep bu kadar çok olunca 950 den girmiş. ilk parti malları getirtip 750 den satışa sunacak bir internet sitesi de "nokialarda tedarik sorunları yaşarsınız" diye tehdit edilmiş. Ama söylenti tabii bu.

Bu sorunları atlattıktan sonra 700 lira gibi bir fiyata düşünce güzel bi alternatif bence.

Çevrimdışı LORDTEK

• Meraklı
  • **
  • LORDTEK
    • LORDTEK
« Yanıtla #3 : 17 Haziran 2009, 11:03:02 »
Bu sorunları atlattıktan sonra 700 lira gibi bir fiyata düşünce güzel bi alternatif bence.
Şimdi o zaman mı acaba?
LORDTEK