Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Prince of Persia - Xbox 360  (Okunma sayısı 1627 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BigBrother

• TGForumz Yönetim
  • Yönetici
  • Eski Kurt
    • Tom's Hardware Guide - Türkiye
Prince of Persia - Xbox 360
« : 14 Aralık 2008, 17:57:42 »
{alt}

Şöyle bir geriye dönüp bakıyorum da, ilk Prince of Persia'dan bugüne ne kadar uzun zaman olmuş. Oyun dünyasında o günden bu güne neredeyse her şey değişti ancak amaç her zaman aynı kaldı: Eğlence. İşte yeni prenste de tek değişmeyen şey bu.

Yazının tümü için tıklayın...

"Küçük beyinler insanlarla, sıradan beyinler olaylarla, büyük beyinler fikirlerle uğraşır..."
TGForumz Üyelik Sözleşmesi ve Kurallar

Çevrimdışı kenya

• Forum Genel Müdürü
Ynt: Prince of Persia - Xbox 360
« Yanıtla #1 : 14 Aralık 2008, 20:27:00 »
Alıntı
Elika adlı prensesimiz, bizi her türlü zor durumdan kurtarıyor. Ama bu işi biraz fazla abartıyor ve öyle bir noktaya getiriyor ki, oyunda hiçbir şekilde ölmüyoruz. Evet, yanlış okumadınız, oyunda ölmek diye bir şey yok, Game Over ekranı yok, en baştan başlayan savaşlar, öldüğünüzde bin kilometre öteden başladığınız bir checkpoint sistemi yok. Zamanında tuşa basamadınız ve aşağıya doğru yol almaya mı başladınız? Hop, Elika sizi elinizden yakaladığı gibi en son ayağınızın sağlam zemine bastığı yere götürüyor.

Tam benlik  :9)

bir ara denemem lazım bu oyunu  :)

Çevrimdışı Evolve

• Onursal Üye
« Yanıtla #2 : 15 Aralık 2008, 00:55:59 »
oyunun pc versiyorununu indirip denedim çok güzel olmuş, grafikleri çok beğendim, çizgi filmle gerçekçilik arasında çok güzel ayarlamışlar güzelde port etmişler hiç bir takılma yavaşlama problemi yaşamadım, yalnız oyun bana baya zor geldi çok çabuk tıkandım ileriye gidemiyorum bi tam çözüm bekliyorum ilerlemek için. :)
{alt}

Çevrimdışı Tw-Turkiye

• Sadık Üye
    • Total War Türkiye
« Yanıtla #3 : 15 Aralık 2008, 01:34:59 »
İşte bu, Evolve haklı. Ayrıca PC ve konsol versiyonları arasında klavye mause dışında hiç bir fark yok, bu yüzden PC incelemesi olmayacak. Ben düşüncelerimi buraya yazayım. Önceki serilerle oyunun alakası yok, yazıda zaten Oruç arkadaşımız belirtmiş. The Sands of Time, Warrior Within ve The Two Thrones oyunları asıl prensimizin olduğu oyunlardır. Ben bilgisayarımı alıp arkadaşımın evine gider pcleri yanyana koyar kim daha önce bitirecek yarışmaları yapardık. Bunu en çok Warrior Within'de yaptık. En zor seviye ve gün boyunca bıkmadan usanmadan oynana bir oyun. Fakat bu son POP üyesi oyunda böyle olmadı. Tıkandım, bunaldım. Özellikle o item toplamaları yok mu offf haritaları açmak için. Ölmediğimi bilmek sürekli zor atlayışlar yapmama neden oluyor ve cidden cılkını çıkardım. İstem dışı gerçekleşen bu olay oyundan soğumama neden oldu. Sonra zoraki düşmanlarla savaş. Bilemiyorum öyle delicesine gömülerek oynamayacağım bir oyun değil, zaten yapımcılar sands of time prensi serileri gelecek demiş. Sabırsızlıkla bekliyorum eski prensi. Bence bu oyunda Perslerin Amerikan kökenli başka bir prensi ile tanıştık, lisanından belli oluyor hamburger çocuğu olduğu  ;D
OYUN.THGTR.COM

Çevrimdışı M3hm3t

• Geçerken Uğradım
  • *
« Yanıtla #4 : 15 Aralık 2008, 17:32:50 »
bu oyunu bekliyorum ben