Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Telif içeren eserlere ait P2P ve İndirme bağlantıları paylaşmak yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Samsung SyncMaster T260HD  (Okunma sayısı 5181 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BigBrother

• TGForumz Yönetim
  • Yönetici
  • Eski Kurt
    • Tom's Hardware Guide - Türkiye
Samsung SyncMaster T260HD
« : 13 Haziran 2009, 13:59:15 »
{alt}

Samsung bilgisayar ekranını ve TV'yi bir araya getirmiş ve odasında hem TV hem de bilgisayar ekranı isteyen kullanıcılar için tam HD kalitesi sunan bir ürün ortaya çıkarmış.

Yazının tümü için tıklayın...
"Küçük beyinler insanlarla, sıradan beyinler olaylarla, büyük beyinler fikirlerle uğraşır..."
TGForumz Üyelik Sözleşmesi ve Kurallar

Çevrimdışı g.c.

• Eski Kurt
  • Oyun Bitince Piyonda Şahta Aynı Kutuya Konulur....
Ynt: Samsung SyncMaster T260HD
« Yanıtla #1 : 13 Haziran 2009, 17:59:28 »
geçkalınmış bir inceleme olmuş, yeterli detayı bulamadım incelemede.

Gözüme çarpan eksikler :

Güç Tüketimi : yük altında 55W

Görüntüleme Açısı : (Yatay / Düşey) 170°/150°

Tepki Süresi : 5ms

Küçük kardeşi t240 ile arasında ki fiyat farklılığı (120 tl civarında bir fark var t240: 660 tl t260: 780 tl , bence değer  O0 )

son söz, inceleme için teşekkürler Samsung hayallerimizin ürünlerini yaratmaya devam ediyor...

alessea

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 13 Haziran 2009, 19:15:58 »
26" in sadece monitör olarak kullanılması zor. çok büyük...

bildiğiniz gibi lcd lerde doğal çözünürlüğün dışına çıkınca çamurlaşma diye tabir ettiğimiz görüntü bozulması oluyor. 1080p de iyi kalitede oyun oynamak için crossfire yada sli gibi yöntemler gerekiyor. bu da yüksek maliyet demek.

tv tuneri olması en önemli avantajı, hd film izlemek isteyen yada çift oyunculu pes-fifa gibi oyunlarda çok güzel olur ama oblivion gibi eski bir oyunu oynamak bile orta düzey bir ekran kartında işkenceye dönüşüyor.

Çevrimdışı muratchimen

• Onursal Üye
« Yanıtla #3 : 13 Haziran 2009, 21:10:00 »
Fiyatı o kadar indimi ya... ben 1000 tl'nin üstünde bir rakam vermiştim 3 ay önce  :'(

Ama güzel ürün düşünenler için tavsiye ederim  O0

Çevrimdışı archccool

• Meraklı
  • **
« Yanıtla #4 : 25 Kasım 2009, 16:45:34 »
acaba hala alternatifi var mı ? sıkıldım evde notebook ekranında çizim yapmaktan, uyurken de film izlerim hem gerçi 24" daha mantıklı sanırım detayların ve fiyatın linki için

rakip olarak da bu olabilir gibi
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2009, 16:50:27 Gönderen: archccool »
Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.
*Bertolt Brecht