Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Terabaytlık Harici Sabit Diskler İncelendi  (Okunma sayısı 2339 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BigBrother

• TGForumz Yönetim
  • Yönetici
  • Eski Kurt
    • Tom's Hardware Guide - Türkiye
Terabaytlık Harici Sabit Diskler İncelendi
« : 18 Şubat 2008, 04:32:21 »
{alt}

İnsanlar donanımlarını değiştirme konusunda oldukça hızlı davranırlar: İşlemcilerini veya ekran kartlarını ne zaman değiştireceklerini veya bilgisayarlarına ne zaman daha fazla bellek ekleyeceklerini iyi bilirler. Gün geçtikçe sayıları artan bu kişiler neyi nereden almaları gerektiğini veya en azından alacakları parçalar hakkında gerekli bilgileri nereden bulabileceklerini de bilirler. Bununla beraber çoğu kullanıcı depolama ve yedeklemeye gereken önemi göstermemekte ve verilerini depolayacak boş alan kalmayınca veya sabit diskleri bozulunca sap gibi ortada kalmaktadırlar.

Yazının tamamı için tıklayın...
"Küçük beyinler insanlarla, sıradan beyinler olaylarla, büyük beyinler fikirlerle uğraşır..."
TGForumz Üyelik Sözleşmesi ve Kurallar

Çevrimdışı kenya

• Forum Genel Müdürü
Ynt: Terabaytlık Harici Sabit Diskler İncelendi
« Yanıtla #1 : 18 Şubat 2008, 07:43:06 »
verilerini depolayacak boş alan kalmayınca veya sabit diskleri bozulunca sap gibi ortada kalmaktadırlar.

İlginç bir benzetme olmuş  8"p

quantum_aso

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 18 Şubat 2008, 08:27:50 »
maxtor onetouch gayet başarılı  O0

Çevrimdışı ssenolmutlu

• Geçerken Uğradım
  • *
« Yanıtla #3 : 28 Mart 2009, 16:35:40 »
Arkadaşlar ben yaklaşık 2 haftalık maxtor onetouch 4 plus kullanıcısıyım. Acaba Firewire destekli harici disklerde neden 2 adet 6 pin Firewire port kullanmışlar ve 1TB'lik onetouch4plus HDD'de Seagate marka sata300 sürücü olduğunu belirtmişsiniz, benim ciazıma crystal disk info yazılımı ile baktığım zaman içerisinde ST31000333AS modeli gözüküyor. Ancak seagate ST31000333AS sürücünün özelliklerine baktığım zaman 32MB Buffer grünüyor fakat maxtorun sitesinde onetouch4plus cihazında 16MB Buffer olduğu yazılmış, hangisi doğrudur acaba?

Yardımcı olan olursa şimditen teşekkürler.