Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Telif içeren eserlere ait P2P ve İndirme bağlantıları paylaşmak yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Anket

Devamı Gelsin Mi?

Gelsin
4 (44.4%)
Gelirse okurum ama fark etmez.
4 (44.4%)
Gelmesin
1 (11.1%)

Toplam Oy Verenler: 9

Gönderen Konu: Apple Ürünleri Hakkında Görüşlerim  (Okunma sayısı 11659 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cmldrs

• Tiryaki
  • **
Ynt: Apple Ürünleri Hakkında Görüşlerim
« Yanıtla #10 : 10 Haziran 2011, 17:40:53 »
Aslında sorun hafiften çözüldü. Artık bilgisayarı yeniden başlatmaya gerek yok, o App de zaten çok nadir force quit yapmaya ihtiyaç duyuyor. Yani böyle sorun oldumu en iyisi ikinci masaüstüne geçip onun düzelmesini beklerken diğer işlere devam etmek. ::D
Enson MacOs 9.2 sürümünden sonrasını bilemiyorum MacOs X ten itibaren Windows XP kullanmaya başladım, ama MacOS 8,5 sürümünden sonra bomba çıkma epey azalmıştı diye hatırlıyorum.
Grafikle uğraşan arkadaşlarım her ihtimale karşı arada bir kayıt ediyorlardı eğer dalgınlıkla kayıt etmeden sistemde bomba çıkınca küfür ede ede tüm çalışmayı yeni baştan yapıyorlardı.

Apple-Selçuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 10 Haziran 2011, 17:51:56 »
Enson MacOs 9.2 sürümünden sonrasını bilemiyorum MacOs X ten itibaren Windows XP kullanmaya başladım, ama MacOS 8,5 sürümünden sonra bomba çıkma epey azalmıştı diye hatırlıyorum.
Grafikle uğraşan arkadaşlarım her ihtimale karşı arada bir kayıt ediyorlardı eğer dalgınlıkla kayıt etmeden sistemde bomba çıkınca küfür ede ede tüm çalışmayı yeni baştan yapıyorlardı.
Evet ilk X leri hatırladım şimdi, neyse ki benim imdadıma Time Capsule yetişiyordu. ;D

Çevrimdışı gouranga

• Forum Aydını
« Yanıtla #12 : 10 Haziran 2011, 19:53:01 »
Gelsin gelsin, okurum ben  :).

Apple-Selçuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 10 Haziran 2011, 20:02:03 »
Time Capsule:
Bir Kablosuz Harici Disk
Dağıtımını Modem Üzerinden Yapıyor
Time Machine İle İdeal
Bence çok kullanışlı bir makine, hem veri depoluyoruz hem de hızlıca otomatik yedekleme yapıyoruz time machine ile.
Hiç bir ses çıkarmıyor nerede ise çalışırken.
Onun hakkında konuşacak pek olumsuz şey yok.
Ipod Touch:
Bana kalısa tek eksiği 3G özelliği.
Bence Müzik atma sistemi ve müziği sana geri vermemesi gerçekten çok büyük bir eksi.
Bunun için ITunes un geliştirilmesi gerekiyor.
Bir de IOS'un.
Eskiden bilgisayara bağımlı çalışıyordu bu makine ama IOS 5 sayesinde bu da kalktı.
En sevmediğim şeylerden bir kaçı, her ne kadar iyi bataryası olsa da, işin içinde olduğum için biliyorum, Apple ucuza kaçıyor, pil ömrü bence az.
Bir diğer sevmediğim ise arka yüzünün çizilmesi, satın alıp paketini açtığınızda, daha insan eli değmemişken bile çizik bulmak mümkün olabiliyor. İlk gün arkası çizikler yüzünden bulanıklaşıyor zaten, bir de siz 1-2 yıllık kullanım sonrasını tahmin edin...
Bunların dışında dokunmatik özellikleri, kamerası, ön kamerası ve ekranı oldukça iyi.
Aynı zamanda bir oyun konsolu da sayılıyor bu makine.

Çevrimdışı ajansad

• Geçerken Uğradım
  • *
« Yanıtla #14 : 14 Aralık 2017, 21:59:13 »
mac aksesuarları gerçekten çok pahalı ama bir kere alınca yıllarca kullanabiliyorsunuz. macbook pro laptop için bir mouse'a 379 lira verdim ama çok kullanışlı ve kaliteli. mac alıyorsanız mecbur aksesuarlar için harcayacağınız tutarlarıda değerlendirin.