Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Telif içeren eserlere ait P2P ve İndirme bağlantıları paylaşmak yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Müziğiniz artık kablosuz  (Okunma sayısı 4779 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Xyria

• Ziyaretçi
Müziğiniz artık kablosuz
« : 29 Ocak 2006, 02:21:18 »
iTunes’ta zengin bir dijital müzik koleksiyonunuz var ve ruh halinize uygun müzik listeleri oluşturdunuz, şimdi ise evinizin sadece bir odasında değil heryerinde müziğin keyfini yaşamak istiyorsunuz; yapmanız gereken sadece AirTunes’u olan bir AirPort Express’e sahip olmak. AirPort Express, iTunes ile uyumlu çalışarak evinizin heryerinden müzik setiniz veya hoparlörleriniz aracılığı ile iTunes müzik koleksiyonunuza ulaşmanızı sağlıyor(1). Müzik setiniz evinizin istediğiniz odasında bulunabilir sadece AirPort Express Base Station’ın ses kapısına ses sisteminizi takmanız yeterli. iTunes, otomatik olarak bağlantıyı tanır. AirPort donanımlı Mac’iniz veya Wi-Fi onaylı PC’nizden iTunes’u çalıştırdığınız zaman iTunes’un sağ alt penceresinde hoparlörlerinizi gösteren bir liste açılır; bu listeden play (çal) düğmesini seçin ve müzik setiniz size dünyanın en etkileyici dijital müzik zevkini yaşatsın

Mevcut ağınıza şarkılarınızı ekleyin
Eğer kablosuz ağınız var ise ve sınırsız müzik olanaklarını kablosuz ağınızda kullanmak isterseniz AirPort Express edinebilirsiniz. Örneğin; AirPort Extreme’in kurulumunu bozmadan AirPort Express ile tamamen yeni bir ağ oluşturun, DSL veya kablo modeminiz, yazıcınız ve müzik setiniz hepsi birarada olsun. AirPort Express’inizi müzik dinlemekten en çok hoşlandığınız odanızdaki müzik setinize kolaylıkla bağlayın ve mevcut ağınızda kablosuz olarak müzik dinlemeye başlayın.

Her ses sisteminin tutkusu AirPort Express
Birden fazla AirPort Express Base Station alın ve birini salondaki müzik setine diğerini mutfağınızdaki hoparlörlere bağlayın, böylece müziğin coşkusu heryerde yanınızda olsun. Küçük boyutu ve kablosuz kullanımı ile birden fazla AirPort Express’e sahip olmak isteyeceksiniz. AirPort Express’i dizüstü bilgisayarınız ile birlikte arkadaşınızın evine rahatlıkla götürebilir ve bu benzersiz müzik zevkini arkadaşınızın müzik setinde beraber paylaşabilirsiniz.

Uyumlu bir ses sistemi ve hoparlör gereklidir..
AirTunes için iTunes 4.6 veya ileri sürümü gereklidir.

Ayrıca Airport extreme dünyanın ilk taşınabilir wi-fi baz istasyonu olma özelliği de taşıyor.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Çevrimdışı serhatkarabacak

• Forum Gurusu
  • The Fall of...
    • Pusula Danışmanlık
Ynt: Müziğiniz artık kablosuz
« Yanıtla #1 : 30 Ocak 2006, 02:38:37 »
Güzelmiş de ben buna para yatırırsam bir kere annem beni öldürür.. İkincisi böyle birşeye para yatırabilsem bile arkadaşlarımın dilinde adım "burjuva" ya çıkar ;D Cesaret edemem :) Ama çok güzel aletler valla helal olsun :)
{alt}

"Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz!.."

Xyria

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 30 Ocak 2006, 07:25:59 »
valla hocam ne diyim bilmiyorum ki bu şerefsizler ehe öhö pardon bu apple'cı abiler yaptı mı en iyisini yapıyo. heriflerin safari diye bi net brower'ları var ie'den kat kat hızlı çalışıyo. ben evde hem pc'den hem ibook'dan açıyorum bi sayfayı ohooo dünya kadar fark var arada...

ayrıca donanımları da gerçekten farklı tarzıyla tasarımıyla kendini belli ediyo. bi kere herşeyden önce komple beyaz :) bu bile ayrı bi hava katıyo insana toktor kibin :)

Çevrimdışı !!!devil!!!

• Geçerken Uğradım
  • *
« Yanıtla #3 : 07 Nisan 2006, 18:36:03 »
çok güzelmiş walla

ANGEL

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 03 Mayıs 2006, 12:50:29 »
ya ben bu konuyu dönüp dönüp okuyorum anlamadım hala nasıl kablosuz yaa?

Çevrimdışı serhatkarabacak

• Forum Gurusu
  • The Fall of...
    • Pusula Danışmanlık
« Yanıtla #5 : 03 Mayıs 2006, 13:03:06 »
ya ben bu konuyu dönüp dönüp okuyorum anlamadım hala nasıl kablosuz yaa?

hoparlörlerin bir enerji kaynağı var (misal üzerlerinde yüksek kapasiteli piller var).. Bazı alıcılar takılı üzerlerine.. Bir vericiden  (DVD player Cd player ya da bu aletlerden birisi) bir sinyal yayılıyor ve bu hoparlörler tarafından alınıyor.. Al sana kablosuz müzik :) :P
//Ben çok önce okumuştum bu konuyu umarım saçmalamadım  8)
{alt}

"Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz!.."

Çevrimdışı zombie

• Onursal Üye
  • THG Çekiççisi
    • Site
« Yanıtla #6 : 17 Mayıs 2006, 15:30:30 »
apple çok elit bir marka.. süper ürünler var yaa.. pahalı olması da normal yani.. :(  hitap ettiği kesime göre normal..

sEiNfElD_StOrY

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 04 Haziran 2006, 23:53:06 »
zombie e katılıyorum marka tartışılmaz.kalitesi tescillenmiş bir marka dolayısıyla emeklerinin karşılığını istiyorlar...