Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: "Bu parçayı kesinlikle biryerlerden bul ve dinle gerçekten şahane"  (Okunma sayısı 241542 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

semih.efendi

• Ziyaretçi
Metali TR Rap e döndüreyim :) Sagopa Kajmer dinliyorum bu ara. Şiir gibi tavsiye ederim.

Rapin hiç bi türünü sevmiyorum... Solist müzik söylerken karşıdakine bişey anlatabilmeli .... rap daha çok kavga ve genelde küfür sözcükleri içeren bi müzik türü.....

tabi isteyen dinler  O0

Çevrimdışı DoriaEMO

• Sadık Üye

Rapin hiç bi türünü sevmiyorum... Solist müzik söylerken karşıdakine bişey anlatabilmeli .... rap daha çok kavga ve genelde küfür sözcükleri içeren bi müzik türü.....

tabi isteyen dinler  O0

her rap parcasında kötü söz ve küfür yoktur tabi olan cok..
mesela sagopa kajmer çok sarkısında küfür eder ama bazı sarkılarıda şiir gibi insanı dinlendirir..
ha sorarsan ne dinliyosun heavy metal dinlerim..
my favorites(dream theater,metallica,pentagram)

semih.efendi

• Ziyaretçi
Ben bu ara efkarlıyım Bi ara JAmes BLunt faciası vardı şimdi Robbie Williams

TAbi genelde PLACEBO HIM MUSE R.E.M ve tabi QUEEN dinlerim ... araya karışan Halık levent şarkılarıda yok değil winnapta...

Çevrimdışı DoriaEMO

• Sadık Üye
R.E.M. in bir parcası vardır Everybody Hurts şiddetle tavsiye edilir.

HIM in ise The Funeral Of Hearts..

semih.efendi

• Ziyaretçi
habiliyorum EVERYBODDDYY HURTTTTSSS : )

HIM'den JOİN ME İN DEATH var süper bişey .....

Bide Robbie Willams FEEL beni çok etkiledi

MUSE de PLUG in BABY şiddetle tavsiye edilir Matheww Bellamy gitarı oyuncak gibi oynuyo klibini de izleyin bi ...

Çevrimdışı DoriaEMO

• Sadık Üye
robbie dinliyorsan shes the one ı dinle mükemmel parca..

semih.efendi

• Ziyaretçi

LİMEWİRE indirmekteyim : ) ama Bu HİM ve MUSE harbi süper !!!  O0

semih.efendi

• Ziyaretçi

Hocam aşırı ağdalı yaaa ... You are beatiful ile çekişiyo : )

Bi efkar şarkı ben ekliyeyim Ayrıca BONUS My ChemiCal RoManCE : THE GHOST OF YOU .. Tükçe çevirisini yaptım space de duruyo semihefendi.spaces.live ..... Tabi VİDEO 'LU ...
« Son Düzenleme: 19 Mart 2007, 18:59:33 Gönderen: semih.efendi »

Çevrimdışı pilot66_06

• Sadık Üye
bende metal den hatta anadolu rock ve nu-metal hariç tüm rock türlerinden nefret ediyorum ... onları da çok seviyo değilim ama ....

ama bak ben sölüyomuyum ?

semih.efendi

• Ziyaretçi
bende metal den hatta anadolu rock ve nu-metal hariç tüm rock türlerinden nefret ediyorum ... onları da çok seviyo değilim ama ....

ama bak ben sölüyomuyum ?

Nesini sevmiyorsun KÜFÜR mü ediyolar.. EMinem gibi IRkçı mesaj mı veriyolar.. YAda O zenci NASILSIN Mı diyörlar ?   :melek: