Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Telif içeren eserlere ait P2P ve İndirme bağlantıları paylaşmak yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: "Bu parçayı kesinlikle biryerlerden bul ve dinle gerçekten şahane"  (Okunma sayısı 241545 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

semih.efendi

• Ziyaretçi
1 cump bump nerden çıktığı belli olmayan Aşırı Ağır bas tonlardır..Bazı .... Arabalarında hava atmak için kullanır....

2 ilk önce tartışmayı siz bozdunuz BKNZ :Kafa ağrıtmak Saçmalamak

3 Playback diyoruz bilgisayar şart değil Ses çıkarsın yeter ...

4 Gerçek müzik 50_cent veya CEza gibi bir uyuşturucu kullanıcısının yapmadığı müziktir.Örnek olraka Freddie Mercury yada en azından Orhan Gencabay olabilir çünkü Hakkını veriyorlar elindeki Enstrümanların

5 Ben orada İsmail Yk tarzı demiştimÜstün körü okuyorsunuz Ayrıca aralarında Pek fark yok BOmba Bomba NOKTa KOM .... İşkence Şarkısı ...

Ve son olarak şimdi mesaj attığınızı gördüm PAradoks Olmuş sonu ..

Çevrimdışı DoriaEMO

• Sadık Üye
Renkler ve zevkler tartışılmaz.
Boşuna kırıyorsunuz birbirinizi.
 :palet: :nota:

kimse birbirini kırmıyor dostum kırılacak bir konu değil zaten sadece fikir alıs-verisi..

müzik konusunda tartısmak iyi geliyor insana çünkü çok geniş bir konu bilmedikleriniz varsa öğreniyorsunuz yada bilmeyenler varsa öğretiyorsunuz yararlı yani saygılar..

son olarak NOTHING ELSE MATTERS

Çevrimdışı pilot66_06

• Sadık Üye
1 cump bump nerden çıktığı belli olmayan Aşırı Ağır bas tonlardır..Bazı .... Arabalarında hava atmak için kullanır....

2 ilk önce tartışmayı siz bozdunuz BKNZ :Kafa ağrıtmak Saçmalamak

3 Playback diyoruz bilgisayar şart değil Ses çıkarsın yeter ...

4 Gerçek müzik 50_cent veya CEza gibi bir uyuşturucu kullanıcısının yapmadığı müziktir.Örnek olraka Freddie Mercury yada en azından Orhan Gencabay olabilir çünkü Hakkını veriyorlar elindeki Enstrümanların

5 Ben orada İsmail Yk tarzı demiştimÜstün körü okuyorsunuz Ayrıca aralarında Pek fark yok BOmba Bomba NOKTa KOM .... İşkence Şarkısı ...

Ve son olarak şimdi mesaj attığınızı gördüm PAradoks Olmuş sonu ..

1- o senn dediğin sadece rap de yok - ayrıca bu tür arabalarda hava atmak için rap değil daha çok techno müzik dinlerler - bu niyetle dinlenebilecek tek Rap şarkısı " 50 cent - in da club " dır - bu şarkınında ne kadar ayağa düştüğü ortada ...

2- kendin istedin

3- " ses çıkartsın yeter " diosan - her çıkan sese müzik olarak bakıosundur - kapı gıcırdaması senfoni gibi gelir sana

4- Rap i sadece medya da görüp orda görülenlerle tanıdığını ve hakkında hiçbi halt bilmediğini bu maddede ortaya koymuşsun zaten

5- sen rap niyetine arabesk dinle daha iyi ...

kimse birbirini kırmıyor dostum kırılacak bir konu değil zaten sadece fikir alıs-verisi..
müzik konusunda tartısmak iyi geliyor insana çünkü çok geniş bir konu bilmedikleriniz varsa öğreniyorsunuz yada bilmeyenler varsa öğretiyorsunuz yararlı yani saygılar..

O0 O0 O0

semih.efendi

• Ziyaretçi
1 Böyle bolca rap şarkı var

2 terbiyem elvermiyo senin istediğini

3 We Will rock You şarkının % 90'nı el ve ayak çırpması ama güzel bi şekilde oturmuş

4 Bu adamların arka sokakta ne yaptıkları belli ......

5 Evet CEza yerine Orhan Gencebay dinlerim Çünkü o adam elindeki Sazdan Kulağıma hoş gelen bi Ses Çıkarıyo .... Ceza gibi Böğürmüyo .....

Çevrimdışı pilot66_06

• Sadık Üye
1 Böyle bolca rap şarkı var

2 terbiyem elvermiyo senin istediğini

3 We Will rock You şarkının % 90'nı el ve ayak çırpması ama güzel bi şekilde oturmuş

4 Bu adamların arka sokakta ne yaptıkları belli ......

5 Evet CEza yerine Orhan Gencebay dinlerim Çünkü o adam elindeki Sazdan Kulağıma hoş gelen bi Ses Çıkarıyo .... Ceza gibi Böğürmüyo .....

1 - örnek ver - lafla peynir gemisi yürümüyo

2- bırak bu ayakları

3- sen hala o yıllardamısın  ::)

4- evet senn gibilere bişyler öğretmeye çalışıolar - amme hizmeti

5 - yalnış bilgilendirme dolayısıyla sildim

« Son Düzenleme: 19 Mart 2007, 22:15:16 Gönderen: pilot66_06 »

Çevrimdışı DoriaEMO

• Sadık Üye
Sizlere sevdiğim bir parcayı öneriyorum...

Çilekeş Feat. Fuat - Gözaltı

alın işte hem rock hem rap..

tartısmanın seviyesini kacırmayalım saygıyı elden bırakmayalım (kişi için değil forum sağlığı için) saygılar..

Çevrimdışı DoriaEMO

• Sadık Üye
5 - ben arabesk dinle diyorum - sen orhan gencebay diyosun - orhan gencebay " türk halk müziği" sanatcısıdır - gerçekten müzik konusunda bilgin yok denecek kadar az ...

aman diyim serhat naptın Orhan Gencebay halk müziği dalında sarkılar söylemiştir ama o bir arabesk sanatçısıdır..
Bosuna dememişler Arabeskin kralı Orhan baba diye.. hos bu deyimi çok kişi için kullanıyolar..

Çevrimdışı pilot66_06

• Sadık Üye
aman diyim serhat naptın Orhan Gencebay halk müziği dalında sarkılar söylemiştir ama o bir arabesk sanatçısıdır..
Bosuna dememişler Arabeskin kralı Orhan baba diye.. hos bu deyimi çok kişi için kullanıyolar..

bak bişe daha öğrenmiş oldum  :D ama ben hep orhan gencebay ı türk halk müziği dalında bilirdim - neyse dinlemediğim için karıştırıyo olabilirm
bilgilendirme için tşk  O0

semih.efendi

• Ziyaretçi

tartısmanın seviyesini kacırmayalım saygıyı elden bırakmayalım (kişi için değil forum sağlığı için) saygılar..

1 örnek var ismini hatırlamıyorum Hem de bolca çünkü bence bu şarkılar ismini hatırlamaya değmiyo ...

2 Hangi Ayakları

3 Evet ben hala o yıllardayım hatta R.E.M Ve Beatles dinliyorum..... ÇÜnkü onlar müzik yapıyor

4 Arka sokaklarda uyuşturucu partisinde karı-kız .....

5 Orhan Gencabay sadece türk halk müziği alanında eser vermemiştir.... ARabesk şarkıda Arab kültürünü özgü vurmalı çalgılar kullanılır...

Ben daha önce yaptığım bi benzer gibi bu son yazdıklarım ...

darioemo ben yazareken yazmış ...

Çevrimdışı pilot66_06

• Sadık Üye
1- örnek vericeksen ver - vermiosan idda etme ltfn

2- sağ sağ :P

3 - devam et

4- sana yasıtılan şeyleri olduğu gibi almaya da devam et

5- saolsun DoriaEMO bilgilendirdi bu konuda