Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Telif içeren eserlere ait P2P ve İndirme bağlantıları paylaşmak yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: "Bu parçayı kesinlikle biryerlerden bul ve dinle gerçekten şahane"  (Okunma sayısı 241596 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pilot66_06

• Sadık Üye
trap de küfür azdır gerçekten - ama amerikada da çok çok çok abartı değil - her satırında küfürler olan bir mp3 zor bulursunuz - edilen küfürlerde gerçekten tam yerine oturuyo  ;)

bu arada şu ırkcı mesajlar verme olayını hala kafama takmış durumdayım - eminem bush a sövmek için şarkı yazarken nasıl bir ırkcılıkdır ki bu ?

aslında rap i anlamak için ilk önce dinlediğiniz insanı bilmeniz lazım - ne dediğini çok iyi anlıyorsunuz o zaman  O0

Çevrimdışı HumBaba

• Kıdemli Üye
bende rap müzikten hiç hoşlanmıyorum ama bu gün ön yargısız olarak bir müzik kanalında izlemeyi başarabildiğim bir clip vardı. Ceza nın yerli plaka diye bir parçası, sözleri ve tarzı hoşuma gitti...
Memleketiniz?: Dünya/Güneş Sistemi

Çevrimdışı HumBaba

• Kıdemli Üye
serhat, lethe yi dinledim teşekkürler önerin için ama bana göre değil; gırtlaktan çıkan sesler hoşuma gitmiyor :)

Çevrimdışı DoriaEMO

• Sadık Üye
bende rap müzikten hiç hoşlanmıyorum ama bu gün ön yargısız olarak bir müzik kanalında izlemeyi başarabildiğim bir clip vardı. Ceza nın yerli plaka diye bir parçası, sözleri ve tarzı hoşuma gitti...

evet sarkının ritmi biraz hos insanı sıkmıyor..bence rap ve rock müzik birbirine tezat gösterilmemeli..
zaten rap dinlemeyen herkes genelde rock dinler..bu yüzden rap ve rock birbirine düşman iki müzik türü olarak biliniyor halk arasında..

Çevrimdışı HumBaba

• Kıdemli Üye
İçerisinde; sevgi, barış, savaş karşıtlığı, silah düşmanlığı, kardeşçe yaşamak, temalaını içeren her ne olursa dinlerim, ancak nefreti kini, saygısızca atışmaları, küfürü, doğruluğu % 100 gerçek olan bazı olguları gerçek değilmiş gibi anlatan hiç bir şeyi dinlemem.

Çevrimdışı DoriaEMO

• Sadık Üye
İçerisinde; sevgi, barış, savaş karşıtlığı, silah düşmanlığı, kardeşçe yaşamak, temalaını içeren her ne olursa dinlerim, ancak nefreti kini, saygısızca atışmaları, küfürü, doğruluğu % 100 gerçek olan bazı olguları gerçek değilmiş gibi anlatan hiç bir şeyi dinlemem.

aynen kardeşim fikrin ve anlayısın için tesekkürler..

Çevrimdışı Darkchild

• Kıdemli Üye
  • Sert Bakışlı ,Haşin Çocuk !! :)
    • Auzentech X-Fi Prelude 7.1 Soundcard
valla rap neden bu kadar milleti rahatsız ediyo anlamıyorum..

rap müzik hayranı diilim önce bunu söloiyim ama arada esinde mp3 albümlerimin içinde nefret ,ceza ,sagopa vs.. dinlerim..

ve anlıyorum ki rap yapmak.. daha ddoğrusu sağlam rap yapmak için dile ,gündeme, konuya ,memleket meselelerine hakim olmak lazım .. aslında bu yüzden sagopa ve cezayı tebrik etmek istiyorum.. bazen de güzel şarkılar yarattıkları için.. ve önemli konulara değindikleri için..   bu adamların yaptıkları bazı arka fon müzikleri de bence sanat eseri konumunda bana göre..

yabancı rapçilere vs. cilere gelince uyuşturucu alıp almadığı beni ilgilendirmez.. çok iyi albümler yapanlar var.. böle olunca dinlerim..  eminem ,50 cent ,game vs..  eminemi hiç sevmem arada kendisine küfrederim ben ama yiğidi öldür hakkını yeme ... !!

Darkchild'dan obj. yorumlar dinlediniz ..
ilk hatanın eseriyim beni hiç unutamazsın...

Çevrimdışı serhatkarabacak

• Forum Gurusu
  • The Fall of...
    • Pusula Danışmanlık
serhat, lethe yi dinledim teşekkürler önerin için ama bana göre değil; gırtlaktan çıkan sesler hoşuma gitmiyor :)

Valla bana firatkutay tavsiye etmişti, tam da ruh halime oturmuştu o gün... Melodisi güzel, yoksa bağrışmalar benim de çok hoşuam gitmez; bu şarkı beni acayip çekti... O yüzden sanırım.. yok yere kulaklarını meşgul etmiş olmak istmezdim :)
{alt}

"Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz!.."

Çevrimdışı aktiftablet

• Tiryaki
  • **
  • The only way you'll ever know, is to go, is to go!

A Summer's End

A winter poem
Written in water
Carven in stone and sky
As marble sleep enchants
The fragile beauty
Of this wasteland's
Secret gardens
...and storm will conquer
The waning flames

Of a summer dying...

A summer's end
Another winter's dawn
A summer's end
A year of youth is lost

Forumumuzun melankolikleri??
Why did I have to leave my fears
Behind the hills of loneliness?
Why did I have to find her here,
who loved the black behind my mask?
Dreams of Sanity

Çevrimdışı Evolve

• Onursal Üye
birazda arapça müzik yazayım çeşit olsun :)

bu amr diab arap dünyasında baya meşhur sanırım mısırlı mezdeke türü bişey deyil korkmayın :D sesi güzel şarkılarıda güzel baya hoşuma gitti

amr diab-leily nahary

amr diab-Khaleena Neshofak

Amr Diab - Al Alem Allah

Amr Diab - Amarain

birde bayan var böyle bir dertli şarkı söylüyor olmaz böyle bişey :D

şarkı arapça ama kadının sesi çok hoş adamın içine dokunuyor elimde sadece videosu var ondada kime ait olduğu arapça yazdığından anlayamıyorum olmadı bi ara youtube a atarım ordan dinleriz :)
{alt}