Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: "Bu parçayı kesinlikle biryerlerden bul ve dinle gerçekten şahane"  (Okunma sayısı 241599 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı evo161

• Sadık Üye
  • ]PREDATOR[
söyleyen: ugo farell
şarkının ismi : precess meae
fakat jason nevins remix olacak...

potenza ares te var şarkı çekip bakayım bir

abi ben bulamadım areste daha doğrusu var ama kaynak yok inmiyor sanırsam...ama jason nevins remix olacak...bir denersen sevinirim....

tamam ya hatırladım bu parçayı senin dediğin remix i ama biraz harmışlar parçayı pek tutmadım ama, sana uplayım istersen..
co is a name its not a bad thing

SİNOP

Çevrimdışı serhatkarabacak

• Forum Gurusu
  • The Fall of...
    • Pusula Danışmanlık
Gönder gönder, forum olarak merak ettik neymiş ne değilmiş... :)
{alt}

"Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz!.."

Çevrimdışı Potenza

• Forum Aydını
  • TGForumz Emniyetçisi
Gönder gönder, forum olarak merak ettik neymiş ne değilmiş... :)

>:D
{alt}

"Söylesem tesiri yok; sussam gönül razı değil"

Çevrimdışı Potenza

• Forum Aydını
  • TGForumz Emniyetçisi
söyleyen: ugo farell
şarkının ismi : precess meae
fakat jason nevins remix olacak...

potenza ares te var şarkı çekip bakayım bir

abi ben bulamadım areste daha doğrusu var ama kaynak yok inmiyor sanırsam...ama jason nevins remix olacak...bir denersen sevinirim....

tamam ya hatırladım bu parçayı senin dediğin remix i ama biraz harmışlar parçayı pek tutmadım ama, sana uplayım istersen..

abi noldu cevap bekliyorum hala heyecen bastı :)
{alt}

Çevrimdışı evo161

• Sadık Üye
  • ]PREDATOR[
fönderdim gitti... forum radyosundan yayınlayalım lütfen saygıdeğer modlarımız, forum merak içinde  :)

bu arada parçanın orjinalini illa duymuşunuzdur, çoğu film de kullanıldı..
co is a name its not a bad thing

SİNOP

Çevrimdışı DoriaEMO

• Sadık Üye
valla çatlatıcaksınız birader insanrı yaa :D
bi el atın dinletin bize su parcayı bende bayağı bi aradım ama bulamadım..

Çevrimdışı ramirez

• Kıdemli Üye
  • Hürgeneral :D
pixies
placebo
weezer
james blunt
nada surf
tadies
sparta

bunların hepsi söyledi benim bildiğim ama PLACEBO'nun ki film müziği olan ayrı bi havası var ..

filmin sonunda çalan parçayı pixies söylüyor :) placebo 2003 yılında cover yapmıştı parçayı (aslında cover da değil ya yeniden söylemişlerdi). fight club 1999 yapımı bir film ;)
Pentium 233@266, 192mb SD-Ram, S3 Trio 4mb, 20gb Seagate, 52X LG, Creative AWE 64 (ISA), 15" LG Monitör, 200watt PSU  :)

{alt}

Çevrimdışı Potenza

• Forum Aydını
  • TGForumz Emniyetçisi
evo çok teşekkür ediyorum dinliyorum şuan valla çok mutlu oldum  O0 tekrardan teşekkürler...
{alt}

Çevrimdışı ramirez

• Kıdemli Üye
  • Hürgeneral :D
evo çok teşekkür ediyorum dinliyorum şuan valla çok mutlu oldum  O0 tekrardan teşekkürler...

şş bana da :D
Pentium 233@266, 192mb SD-Ram, S3 Trio 4mb, 20gb Seagate, 52X LG, Creative AWE 64 (ISA), 15" LG Monitör, 200watt PSU  :)

{alt}

semih.efendi

• Ziyaretçi
valla ben parçayı Limewire de aradığımda Placebo'nunkinde FİghT Club yazyodu oraya dayanarak söyledim.Sleeping with Ghosts albümü 2003 e ait bu albümde yok MEDS'de zaten yok

http://en.wikipedia.org/wiki/Where_Is_My_Mind%3F_(album) wikipedia'ya göre Pixies albümü

ben araştırıyorum sende araştır ramirez Ekşi Sözlük'te bakıyom şuan merak ettim gerçekten Bu kadar kişi sölemiş bu şarkıyı