Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: "Bu parçayı kesinlikle biryerlerden bul ve dinle gerçekten şahane"  (Okunma sayısı 241572 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

semih.efendi

• Ziyaretçi
Buldum PİXİES söylemiş ordakini

placebo'nun da gayet güzel coverlamış olduğu bir pixies şarkısı.
(polyethylene, 16.03.2002 22:07)

nada surf cover'inda leziz bateri eklenmesi ile daha da bir ho$ gelen pixies $arkisi.
(nyks, 13.01.2002 08:40)

guernica

• Ziyaretçi
''Where is my mind'' fight club filminin son sahnesinde edward norton(jack) ve helena bonhum carter(marla) nın elele gökdelenlerin yıkılışını izlerken çalan parçadır,parçanın placebo tarafından coverlanmış ve çokda iyi edilmiş şeklidir,placebo nun sleeping with ghosts albümünün 10 parçadan oluşan bonus diyebileceğimiz 2.diskinde bulunmaktadır.bir fight club fanı olarak belirtmek de yarar var O0

Çevrimdışı ramirez

• Kıdemli Üye
  • Hürgeneral :D
''Where is my mind'' fight club filminin son sahnesinde edward norton(jack) ve helena bonhum carter(marla) nın elele gökdelenlerin yıkılışını izlerken çalan parçadır,parçanın placebo tarafından coverlanmış ve çokda iyi edilmiş şeklidir,placebo nun sleeping with ghosts albümünün 10 parçadan oluşan bonus diyebileceğimiz 2.diskinde bulunmaktadır.bir fight club fanı olarak belirtmek de yarar var O0

yani filmin sonundaki parçayı Placebo'nun söylediğini mi söylüyorsun ???
Pentium 233@266, 192mb SD-Ram, S3 Trio 4mb, 20gb Seagate, 52X LG, Creative AWE 64 (ISA), 15" LG Monitör, 200watt PSU  :)

{alt}

guernica

• Ziyaretçi
filmin sonunda ki kısımda o parçanın geçtiğini ve coverınında placebo nun sleeping with ghosts albümünün bonus cd sinde olduğunu söylüyorum ,bir arkadaşımız o albümde olmadığını söylemişde onu açıklamak istedim.

Çevrimdışı ramirez

• Kıdemli Üye
  • Hürgeneral :D
filmin sonunda ki kısımda o parçanın geçtiğini ve coverınında placebo nun sleeping with ghosts albümünün bonus cd sinde olduğunu söylüyorum ,bir arkadaşımız o albümde olmadığını söylemişde onu açıklamak istedim.

eyvallah O0
Pentium 233@266, 192mb SD-Ram, S3 Trio 4mb, 20gb Seagate, 52X LG, Creative AWE 64 (ISA), 15" LG Monitör, 200watt PSU  :)

{alt}

Çevrimdışı evo161

• Sadık Üye
  • ]PREDATOR[
evo çok teşekkür ediyorum dinliyorum şuan valla çok mutlu oldum  O0 tekrardan teşekkürler...

bişe değil co  ;)
co is a name its not a bad thing

SİNOP

Çevrimdışı serhatkarabacak

• Forum Gurusu
  • The Fall of...
    • Pusula Danışmanlık
evo çok teşekkür ediyorum dinliyorum şuan valla çok mutlu oldum  O0 tekrardan teşekkürler...

bişe değil co  ;)

evo161, farkında olmadan forumu büyük bir dertten kurtardın, arayıp duruyorduk :yamul:
{alt}

"Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz!.."

Çevrimdışı evo161

• Sadık Üye
  • ]PREDATOR[

bişe değil co  ;)

evo161, farkında olmadan forumu büyük bir dertten kurtardın, arayıp duruyorduk :yamul:

farkındayım farkında , bidaha böyle bişey olursa üç kere nick imi tekrarlayın hemen geliveririm  ;D
co is a name its not a bad thing

SİNOP

Çevrimdışı Potenza

• Forum Aydını
  • TGForumz Emniyetçisi

bişe değil co  ;)

farkındayım farkında , bidaha böyle bişey olursa üç kere nick imi tekrarlayın hemen geliveririm  ;D
dur ben eski kasetlerime bir bakay1m daha çok bulacam :) bu arada neden benim türkçe karakterlerin baz1lar1n1 yazam1yorum...yumu_ak g yazm1yor...i yazm1yor yan1...allah allah noldu yaaaa
{alt}

"Söylesem tesiri yok; sussam gönül razı değil"

Çevrimdışı Nelson

• Eski Kurt
    • THG Türkiye
Yine sizler için Green Day'den geliyor:

***Whatsername***