Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: "Bu parçayı kesinlikle biryerlerden bul ve dinle gerçekten şahane"  (Okunma sayısı 241548 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zeelounge

• Tiryaki
  • **
  • no pain, no gain.
bu sıralar RADIO MYDONOSE'da çok güzel bir şarkı çalıyor ramirez dinlemeni tavsiye ediyorum Şarkıcı: MIXATA Şarkı adı: The final countdown (Club Mix)  O0
küçük şeyler küçük zihinleri etkiler.

Çevrimdışı ramirez

• Kıdemli Üye
  • Hürgeneral :D
bu sıralar RADIO MYDONOSE'da çok güzel bir şarkı çalıyor ramirez dinlemeni tavsiye ediyorum Şarkıcı: MIXATA Şarkı adı: The final countdown (Club Mix)  O0

bu sıralar derken, mesajı gönderdiğin 3:45 sıralarında mı :D
Pentium 233@266, 192mb SD-Ram, S3 Trio 4mb, 20gb Seagate, 52X LG, Creative AWE 64 (ISA), 15" LG Monitör, 200watt PSU  :)

{alt}

Çevrimdışı zeelounge

• Tiryaki
  • **
  • no pain, no gain.
ehüehüehüe hı hı bu sıralar şuan 04:33 tam zamanı dinlemek için  :P
küçük şeyler küçük zihinleri etkiler.

Çevrimdışı serhatkarabacak

• Forum Gurusu
  • The Fall of...
    • Pusula Danışmanlık
bunuda teee kazakistandan izle diye gönderdiler yanındada sende yaparmısın diye bi soruyla :D

buyrun sizde bakın türk filmi gibi bişey ama güzel olmuş hele hatun çok hoş bayıldım valla varsa adını sanını bilen bildirirse hiç fena olmaz :)

iyi de bu adam gözünü veriyor madem, niye alıp başını gidiyor :yamul: senaryo olmamış bence :P
Ya bırak, geçen sene izledim bunu.. Millet izledi ağladı, beş para etmez dedim sıyrıldım işin içinden.. Ya mantıksız bi kere; protein uyuşması diye bişi var.. Çat diye ekliyorlar gözü.. Ya bırak yaa... >:D
{alt}

"Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz!.."

Çevrimdışı Evolve

• Onursal Üye
bunuda teee kazakistandan izle diye gönderdiler yanındada sende yaparmısın diye bi soruyla :D

buyrun sizde bakın türk filmi gibi bişey ama güzel olmuş hele hatun çok hoş bayıldım valla varsa adını sanını bilen bildirirse hiç fena olmaz :)

iyi de bu adam gözünü veriyor madem, niye alıp başını gidiyor :yamul: senaryo olmamış bence :P

banada saçma geldi madem gözünü verdin kıza niye terk ediyosun :)

ben baktım işin içinden çıkamıyorum dedim bu teknoloji türkiyede yok olsa düşünürdüm :P

daha cevap gelmedi ama bu suskunluk hayra alamet deyil gibime geliyor :D
{alt}

Çevrimdışı Nelson

• Eski Kurt
    • THG Türkiye
Kız konusundaki görüşlerine katılıyorum Evolve ancak Yeşilçam filmi tadındaki klip bizim gibi bağışıklığı yüksek bünyelere etki edemez o ayrı :D

Çevrimdışı crashmania

• Sadık Üye
Kız harbi şirin (bi motor sahnesindeki gülüşü hariç.tam stream ederken kaldı sok oldum  :yamul: )
konu yeşilçama kafa tutamaz dediğiniz gibi  :) biz neler gördük neler  ::D
şarkı akılda kalıcı bişey ama  O0

Bu arada topic in asıl amacına yonelik bi şarkı dersek bu sıralar bi ara oldugu gibi yine sardıgım bi sarkıy ısöylemek isterim.
geçen gün moviemax te goal adlı filmde soundtrack olarak kullanılmıs.pes 5 in introsundaki muzikte aynı zamanda buydu.Rock'n coke ta da bi başkaydılarda neyse  ::) (rapper lardan baslar tepkiler  ;) )

-Kasabian-club foot

Kullanıldıgı yerler:
-mümkünse araba kullanırken  O0
-slayt show arka plan
-filmde soundtrack te olabiliyomus  :)
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2007, 15:51:59 Gönderen: crashmania »

Çevrimdışı serhatkarabacak

• Forum Gurusu
  • The Fall of...
    • Pusula Danışmanlık
Canon Rock (Guitar Play by JerryC).mp3 güzel... biliyorsunuzdur zaten..olsun...
{alt}

"Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz!.."

Çevrimdışı deja-vu

• Etkin Üye
  • **
Yesil_Gece Maksim the piano player gerçekten çok hoş benim çok hoşuma gitti yeni indirdim..varmı bu tarz bildiğin başka önerebileceğin....
İmzanız kural dışı. ( hadi canım sen de , ben bu imzayı 6 ay kullandım , mod a da sormuştum o zamanlar , kurallar ne kadar sık değişiyor..! )

Çevrimdışı tasumasuko

• Yeni Üye
  • *
-rumba portugueses-

Bu şarkıyı dinlemenizi tavsiye ederim. Çok hoş bir şarkı. söz yok.

İnternette rumba adlı zilsesini ararken bu çıktı.
Yıldızlara yolculuk
WOWer