Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Telif içeren eserlere ait P2P ve İndirme bağlantıları paylaşmak yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: "Bu parçayı kesinlikle biryerlerden bul ve dinle gerçekten şahane"  (Okunma sayısı 241540 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenya

• Forum Genel Müdürü
bulalım dinliyelim merak ettim.

Bulundu  O0
Dinlendi  8)
Beğenildi  :D

Çevrimdışı yliz

• Forum'un Ablası
  • Genel Moderatör
  • Eski Kurt
  • Life does not look back...
    • THG Türkiye
Bulundu  O0
Dinlendi  8)
Beğenildi  :D

biri uykudan uyandı,
hani bana dedi
:P
Sorunlu konu ve iletileri lütfen denetçiye bildiriniz...
Açılan siyasi içerikli konular haber verilmeksizin silinmektedir.

Çevrimdışı kenya

• Forum Genel Müdürü
"Git gidebilirsen"

Bunu beğendim. Ama biraz da üzüldüm, çok daha güzel bir şarkı olabilirmiş. Fırsatı kaçırmışlar.

Çevrimdışı HattoriHanzo

• Etkin Üye
  • **
  • Wanted! Reward 1000$
Beck - Everybody's gotta learn sometime- Kesinlikle dinlemeniz gereken şarkılardan biri. Eternal Sunshine of the Spotless Mind i izlediyseniz beni daha iyi anlarsınız O0
{alt}

Çevrimdışı serhatkarabacak

• Forum Gurusu
  • The Fall of...
    • Pusula Danışmanlık
Poets of fall - Late goodbye :( Valla bulun dinleyin..Rahat bulursunuz zaten.. Zira max payne 2 bitirenler bilirler :)
{alt}

"Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz!.."

Farera

• Ziyaretçi
bu arada show tv deki acı hayat dizisinin açılış müziyinde müslüm baba döktürüyor valla sırf arada bi yerde müziyi çalarlar diye koca diziyi izledim çalmadılar tabi :)

tam arabada dinlemek için harika bir şarkı uzun yolda adamı kahrından öldüre öldüre götürür benim arabanın cd çaları müyap yanlısımıdır nedir bilemiyorum artık orjinal cd den başka okumadığı için bu aralar çaresiz türk sanatını ve sanatçısını kalkındırıyoruz ama müzik markette bulamadım cd sini sanırım dizinin müziklerinin cd si henüz çıkmadı ama mp3 ünü buldum müslüm baba hayatının işini çıkarmış o ne içten söylemedir öyle seside yakışmış biraz arabeske kaçıyor ama olaki benim gibi seveni vardır dinlesin :)

Çevrimdışı Eriond

• Etkin Üye
  • **
acayip olmus bura parca dinlenecekken herkes sevdiği parcayı soyleme baslamıs hayırlısı  8)
Avrupa Senin Neyine Gerek,
Paranla Rezillik Bu Olsa Gerek...

Çevrimdışı kenya

• Forum Genel Müdürü
"Sana gelmediğim gün, öldüğüm gündür Gül'üm"  :*)

Çok damar,
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2006, 13:16:25 Gönderen: yavuzkenan »

Çevrimdışı HumBaba

• Kıdemli Üye
özgün müzik seven-sevmeyen arkadaşlar,dinlemediğiyseniz eğer dinleyin bana dua edeceksiniz :)

İlkay Akkaya - Yol (Mutlaka ama Mutlaka)
İlkay Akkaya - Fırtınada Gemim
Memleketiniz?: Dünya/Güneş Sistemi

Çevrimdışı crashmania

• Sadık Üye
bu kadar türkçe sarkıların üzerine iyi gidermi bilmiyorum ama;
     1-Annie lennox-Sweet Dreams (baya esilerden ama nedense hala hosuma gidio   ^-^ )
     2-Pink&Redman-Get this party started(sweet dreams) (buda yukardakinin mixlenmişi gerçekten baya iyi)
     Yalnız bende bişi sorcam gene sweet dreams la ilgili.The american pie da bu sarkının gene mixlenmiş hali wardı barda çalıyodu filmde esas onu çok merak ediyorum ama bulamadım bilen warsa atabilirmi???