Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Telif içeren eserlere ait P2P ve İndirme bağlantıları paylaşmak yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: "Bu parçayı kesinlikle biryerlerden bul ve dinle gerçekten şahane"  (Okunma sayısı 241583 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crashmania

• Sadık Üye
bu kadar türkçe sarkıların üzerine iyi gidermi bilmiyorum ama;
     1-Annie lennox-Sweet Dreams (baya esilerden ama nedense hala hosuma gidio   ^-^ )
     2-Pink&Redman-Get this party started(sweet dreams) (buda yukardakinin mixlenmişi gerçekten baya iyi)
     Yalnız bende bişi sorcam gene sweet dreams la ilgili.The american pie da bu sarkının gene mixlenmiş hali wardı barda çalıyodu filmde esas onu çok merak ediyorum ama bulamadım bilen warsa atabilirmi???

Çevrimdışı kenya

• Forum Genel Müdürü
bu arada show tv deki acı hayat dizisinin açılış müziyinde müslüm baba döktürüyor

Beni de aldattın baba.

Bu Müslüm baba değil, Hakan Taşıyan.

Farera

• Ziyaretçi
bu arada show tv deki acı hayat dizisinin açılış müziyinde müslüm baba döktürüyor

Beni de aldattın baba.

Bu Müslüm baba değil, Hakan Taşıyan.

ben ne yapayım sesler aynı :)

Çevrimdışı zombie

• Onursal Üye
  • THG Çekiççisi
    • Site
bu kadar türkçe sarkıların üzerine iyi gidermi bilmiyorum ama;
     1-Annie lennox-Sweet Dreams (baya esilerden ama nedense hala hosuma gidio   ^-^ )
     2-Pink&Redman-Get this party started(sweet dreams) (buda yukardakinin mixlenmişi gerçekten baya iyi)
     Yalnız bende bişi sorcam gene sweet dreams la ilgili.The american pie da bu sarkının gene mixlenmiş hali wardı barda çalıyodu filmde esas onu çok merak ediyorum ama bulamadım bilen warsa atabilirmi???

bu sweet dreams'ın acaba marilyn manson aynı adlı un şarkısıyla alakası var mı? fiat punto reklamında da kullanılıyor bu ara..

Çevrimdışı aktiftablet

• Tiryaki
  • **
  • The only way you'll ever know, is to go, is to go!
Alanis Morisette (tam emin değilim) ve Manson da söyledi bu şarkıyı, aynı şarkı.
Why did I have to leave my fears
Behind the hills of loneliness?
Why did I have to find her here,
who loved the black behind my mask?
Dreams of Sanity

Çevrimdışı crashmania

• Sadık Üye
doru punto reklemında çalan sarkı...

Farera

• Ziyaretçi
bu sefer mfö nün yeni kasetinden radyoda şarkılarının sonuna yetiştim acaba arşivimde olmayan parçalarımı var diye tereddüte düştüm ama dj yeni kasetleri deyince hemen yolumu deyişip cd lerini aldım kulağımızın pasını aldılar valla özlemişiz özellikle Sarı Laleler şarksını peş peşe dinlemeye doyamadım tavsiye ederim

Çevrimdışı HumBaba

• Kıdemli Üye
afili yalnızlık _ emre aydın

parça ve klibi çok kaliteli, bravo
Memleketiniz?: Dünya/Güneş Sistemi

Çevrimdışı ozzan6

• Tiryaki
  • **
  • OzzAn ÖndeR
afili yalnızlık _ emre aydın

parça ve klibi çok kaliteli, bravo
Bende Gecen tv de rast gelmiştim gerçekten guzel klibide hoş olmuş. O0
m1 db 'ozan önder $'
lea dx,m1
mov ax,09h
int 21h
{alt}

Çevrimdışı HumBaba

• Kıdemli Üye
Teoman' ın son clibinde duet yaptığı bayan kim biliyor musunuz? müthiş bir sesi var.
(Teoman _ Aşk Kırıntıları)
Memleketiniz?: Dünya/Güneş Sistemi