Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Telif içeren eserlere ait P2P ve İndirme bağlantıları paylaşmak yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: 125 milyon dolarlık uçak ve yazılım  (Okunma sayısı 11566 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nelson

• Eski Kurt
    • THG Türkiye
Ynt: 125 milyon dolarlık uçak ve yazılım
« Yanıtla #10 : 05 Mart 2007, 03:01:41 »
aramızda yazılımdan iyi anlayan arkadaşlar var..keşke bizim foruma bi sorsalardı :p
Onu akıl edememişler galiba, en azından THG Amerika'ya sorabilirlerdi bunu. Uçağın kuyruk kanadına da küçük bir THG çekici koyarlardı böylece kimsenin hakkı kimsede kalmazdı  ::)

Çevrimdışı ramirez

• Kıdemli Üye
  • Hürgeneral :D
« Yanıtla #11 : 05 Mart 2007, 08:43:34 »
Hiçbiri F-35 gibi olamaz :)

en güzeli F50, ne de olsa uçak gibi araba @:b
Pentium 233@266, 192mb SD-Ram, S3 Trio 4mb, 20gb Seagate, 52X LG, Creative AWE 64 (ISA), 15" LG Monitör, 200watt PSU  :)

{alt}

semih.efendi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 05 Mart 2007, 12:04:05 »
eurofighter en iyisi zaten f22 filan hikaye :)

F22 daha iyi ...

Çevrimdışı zombie

• Onursal Üye
  • THG Çekiççisi
    • Site
« Yanıtla #13 : 05 Mart 2007, 22:43:06 »
99 ya da 2000 yılında falan oynadığım F22 - Lightning 3 oyununu ise unutamıyorum.. Çok sevmiştim, halen güzel bir uçak savaş oyunu bulamadım... Olanlar da simülasyon zaten, şirketler neden bu alana yatırım yapmıyorlar ki??? Kimse oynamaz diye mi düşünüyorlar.. Bence çok yanlış :)

Ben de (babam saolsun :) ) çok seviyorum uçak simülasyonlarını. Dediği oyunu oynamıştım ama bence bir uçak sim. meraklısının oynaması gereken iki oyun
Falcon 4 ve Microsoft Flight Sim. ... Çok iyi oyunlar.

Çevrimdışı Nelson

• Eski Kurt
    • THG Türkiye
« Yanıtla #14 : 05 Mart 2007, 23:03:43 »
99 ya da 2000 yılında falan oynadığım F22 - Lightning 3 oyununu ise unutamıyorum.. Çok sevmiştim, halen güzel bir uçak savaş oyunu bulamadım... Olanlar da simülasyon zaten, şirketler neden bu alana yatırım yapmıyorlar ki??? Kimse oynamaz diye mi düşünüyorlar.. Bence çok yanlış :)

Ben de (babam saolsun :) ) çok seviyorum uçak simülasyonlarını. Dediği oyunu oynamıştım ama bence bir uçak sim. meraklısının oynaması gereken iki oyun
Falcon 4 ve Microsoft Flight Sim. ... Çok iyi oyunlar.
Bir ara Falcon 4 ile ilgili şöyle birşey duymuştum; Falcon 4 ile F-16 pilotları kendi aralarında kapışıyorlarmış. Oyun o kadar gerçekçiymiş ki F-16 pilotları yeteneklerinin bir kısmını bu oyunla denerlermiş. Bir ben oynayamadım şu oyunu, Türkiye'de çok iyi bir iki klanı var hatta. Oyun, oyun olmaktan çok gerçek bir fenomen olmuş çıkmıştı.

Windows 98 zamanında USAF oynuyordum. Windows 98 bir makine bulursam yine oynarım :)

Çevrimdışı zombie

• Onursal Üye
  • THG Çekiççisi
    • Site
« Yanıtla #15 : 05 Mart 2007, 23:09:49 »
Evet Falcon 4 o yıllarda çok gerçekçi bir oyundu. Hala da üstüne oyun çıkmadı.  Öğrenmek zorunda kaldığınız yüzlerce tuşu var desem anlaşılır herhalde :) 

Yaw zaten sim piyasası iyicene daraldı, sonn yıllarda çıkan iyi bir sim oyunu var mı ki...

Çevrimdışı serhatkarabacak

• Forum Gurusu
  • The Fall of...
    • Pusula Danışmanlık
« Yanıtla #16 : 05 Mart 2007, 23:41:54 »
Ya o kadar gerçekçiliğe ihtiyacım yok, oyunu oynamak için onlarca tuşu öğrenip kendimi uçak alanında geliştirmek istemiyorum.. Zira uçak kullanacağım falan da yok :) F22 Lightning 3 tam kararında bir oyundu benim için... Falcon4 ü duymadım açıkçası.. Bulabilir miyiz?
{alt}

"Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz!.."

Çevrimdışı Nelson

• Eski Kurt
    • THG Türkiye
« Yanıtla #17 : 05 Mart 2007, 23:57:48 »
Ya o kadar gerçekçiliğe ihtiyacım yok, oyunu oynamak için onlarca tuşu öğrenip kendimi uçak alanında geliştirmek istemiyorum.. Zira uçak kullanacağım falan da yok :) F22 Lightning 3 tam kararında bir oyundu benim için... Falcon4 ü duymadım açıkçası.. Bulabilir miyiz?
Bulsak süper olur, lütfen bu konuda bildiklerinizi saklamayın (Zombie bu lafım sana :)) zira gökyüzüne bir daha bakamazsınız :P

F-22 Lightning 3'te en sevdiğim şey kalkış ve inişti. Özellikle iniş esnasında her çok keyif alıyordum (Fazla bombaları üsse bırakıyordum >:D)

Not: F-22'nin ilk adının Lightning olduğunu biliyor muydunuz? ??? Sonradan Raptor adını aldı.

Çevrimdışı serhatkarabacak

• Forum Gurusu
  • The Fall of...
    • Pusula Danışmanlık
« Yanıtla #18 : 06 Mart 2007, 00:05:55 »
bilmiyorum lightnin olduğunu :)

Kalkış ve inişler çok sevkliydi evet.. Flap'lar falan..az çakmadım uçağı yere :D

Zombie saklama bizden :P
{alt}

"Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz!.."

Çevrimdışı aktiftablet

• Tiryaki
  • **
  • The only way you'll ever know, is to go, is to go!
« Yanıtla #19 : 06 Mart 2007, 01:39:11 »
Ne zevk alırsınız şekilsiz aletleri uçurmaktan? Var mı bf109'dan güzeli?
Why did I have to leave my fears
Behind the hills of loneliness?
Why did I have to find her here,
who loved the black behind my mask?
Dreams of Sanity