Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Telif içeren eserlere ait P2P ve İndirme bağlantıları paylaşmak yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Deneme 123 / Ynt: Deneme deneme...
« Son İleti Gönderen: levis 23 Ekim 2020, 14:53:41 »
Veee sonunda başardılarrr tebrikler. Kim neyi mi başardı?  Elektrik idaresi gecenin saat 02 ila 04 arasında gizliden elektrikleri kesiyor. Bunu fırının saati geri kaldığından anlıyorum. Sonunda Vdsl modemimin bir portu rahmetli oldu. Neyse ki 4 portlu bir modemdi ve ucuz yollu çözümler var. Küçücük bir switch alıp sorunu çözdüm, en azından şimdilik. Bir modeme bu aralar 400-500 TL vermek istemiyorum.  :)
2
Müzik / Ynt: Hep nostalji değil ya birazda güncel
« Son İleti Gönderen: conficker 19 Ekim 2020, 23:28:52 »


3
Müzik / Ynt: Hep nostalji değil ya birazda güncel
« Son İleti Gönderen: conficker 18 Ekim 2020, 21:14:23 »
[MEDIA=youtube]MN_iRopLuIE

[MEDIA=youtube]t-vsqOsi0yE

[MEDIA=youtube]zUT730G-xvA

4
Kültür, Sanat, Edebiyat / TÜRKİYE ZAFERLERİN BİR ESERİ
« Son İleti Gönderen: ORHAN AFACAN 08 Ekim 2020, 17:58:17 »
Malazgirt ten, Çanakkale savaşına..Neler,neler geldi Türkün başına..Şehitler binlerce her bir taşına.Türkiye, islamın  şehit vatanı.[/size]🇹🇷[/size]Cumhuriyet devri muhtıra,darbe..Suriye sınırı konum hep harbe..Oluyor haçlıyla hainler  söbe.Türkiye, dünyanın gözde olanı.[/size]🇹🇷[/size].Anadolu Türk’e vaad edildi.Durmadan uğrunda cihad edildi.Şehitlerin ruhu hep şad edildiTürkiye ,dünyanın cennet alanı..[/size]🇹🇷[/size]Barışa adalettir bayrakta kanı..Selâm dağıtır beş vakit ezanı.Kur'an a imandan mevcut vicdanı.Türkiye, hoşgörü, yiğit harmanı.[/size]🇹🇷[/size]Minareler alsancağın  gönderi.Peygamber manada ebed önderi.Müjdelendi komutanı, askerî"İlk Hedef Akdeniz  "marş, marş ileri.Türkiye, Zaferlerin Bir Eseri.[/size]🇹🇷[/size]Orhan Afacan İzmir. ..11.12.2018
5
URL disabler ücretsiz , Portable bir Uygulamadır ve Firefox, Google chrome ve Chromium EDGE tarayıcılarında web sayfası yasaklama işlemini birkaç tıka indir. Eğer bu tarayıcılardan herhangi birinde web sitesi yasaklamak için eklenti kullanıyorsanız artık buna gerek kalmayacak.
,{alt}

İster işyeri çalışanlarının sosyal ağlara girmesini engelleyin ister okul bilgisayarlarında çocukların sadece belirli sitelere erişmesine izin verim , tüm bunlar URL disabler ile birkaç tık uzaklıkta. Hosts dosyası ile yapılan yasaklamalarda bu doysa sıfırlanırsa tüm yasaklar kalkmaktadır Oysa URL disabler Hosts dosyası yönetmini kullanmaz

{alt}

Yasaklama işlemi için şu adımları izleyiniz ;

1. URL boşluğuna yasaklanacak web sayfasının URL sini girin
2. Artı butonu ile listeye eklyin
3. Yeşil Uygula butonau ile yasaklayın

URL Disabler in özellikleri ;

- Kolayca bir web sayfası ysaklayabilirsiniz
- Sadece tekil bir URL yi ysaklayabilirsiniz
- Beyaz liste ile sadece sizin izin verdiğiniz sitelere erişilir diğer bütün siteler yasaklı hale gelir
-  Tarayıcılarda İndirme (Download) yapılmasını engelleyebilirsiniz
-  Şifre ile yazılımda yaptığınız ayarların değişmesini engelleyebilirsiniz.

Anasayfası
https://www.sordum.org/13075/url-disabler-v1-0/
6
İnternet Mağazaları / Ynt: Amazon güvenli mi?
« Son İleti Gönderen: 25neo 07 Ekim 2020, 22:45:59 »
Ben aldım, hızlıca kargoladılar. Herhangi bir sorun olmadı, bence güvenilir. Sonuçta uluslar arası bir firma sorun olacağını sanmıyorum.
Hepsiburada dan diğerlerinden nasıl geliyorsa aynı. Orjinal faturalı garantili vs.
7
İnternet Mağazaları / Amazon güvenli mi?
« Son İleti Gönderen: warcraft 06 Ekim 2020, 22:04:27 »
Amazon Türkiye'den alışveriş yapan oldumu yeterince güvenilir mi sizce? Bilgisayar donanımı almayı düşünüyorum. Ürünler kutulu ve orijinal mi oluyor? Şimdiden teşekkürler.
8
Çoklamayı kasa içerinde kalabalık karışıklık olmaması için yapıyorum. Özellikle ekran kartım biraz büyük ebatlı disklerin önünü tıkıyor. Çoklamayla bu sorun azalmış oluyor.

Evet PSU Watt ve özellik olarak gayet iyi. Sadece tek kablodan alınan güçte yetersizlik olabilir mi sorusu aklıma takılmıştı. HDD, DVD gibi bileşenler pek fazla güç kullanmıyorlar. Sadece Fan kontrol paneli 4-5 fanı çalıştırdığından dolayı belki onun güç kullanımı biraz daha fazla olabilir. Herhalde herhangi bir sıkıntısı olmaz.
9
Tam olarak hangi model ve marka bu. 1000 watt 80 Plus Gold olduğu düşünülürse, tek hat üstünden tüm gücü verebiliyor olmalı. Yani sorun çıkmamalı. Gerçi yine de zaten başka hat varsa çoklama yapmak bana göre gereksiz oluyor. Yine de siz bilirsiniz.

Bende ki psu da modüler ve sadece 2 hat kullanarak tüm sabit diskleri bağladım. Kabloların %90'nını takmam gerekmedi :)
10
Kabloların yetmemesi şu şekilde molex kablo sayısı az 4 adet. Sata kablosu sayısı 8 adet. Şimdi şöyle bir durum oluyor. Kasa içerinde kablolar kalabalık yapıyor. O yüzden tek kabloyu uzatıp çoklama yapıyorum diğer türlü kablolar bağlamak istediğim yere yetişmiyor veya kalabalık yapıyor.

Yeni aldığım PSU modüler kablolu ve slim flat ince tip kablo şeklinde. Önceki modüler değildi ve kablolar hasır örgülüydü. Kasa içerisinde herhangi bir değişiklik yapmak çıldırtıyordu. Yenisinde bu sorun büyük ölçüde çözülmüş oldu.
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10