Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Telif içeren eserlere ait P2P ve İndirme bağlantıları paylaşmak yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Meb Onaylı Ses Düzenleri & Tonmaister programı başlıyorrr  (Okunma sayısı 1489 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı galatasarayitm

  • Geçerken Uğradım
  • *
  • İleti: 5

Ses Düzenleri Tonmaister Eğitimi hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisini aşağıda bilgilerinize sunarız. Eğitim Kasım ayının ilk haftalarında başlayacak olup , ders günleri  Pazartesi, Salı,  Çarşamba ve Perşembe günleri saat 19:00 -22:00 arasında olacaktır.

SES DÜZENLERİ  TONMAİSTER  EĞİTİMİ​​
 
Kısa zamanda yoğunlaştırılmış Pratik bir eğitim almak istiyorsanız, Ses Düzenleri iş tabanlı eğitim programı sizin için en uygun programdır. Haftada 12 saat ağırlığında uygulamalı 4 tam unite dersiyle Galatasaray ITM size mesleğinize panaromik bir bakış açısı kazandıracak.

APRS, Gr MPG gibi bir çok endüstri profesyoneline danışılarak hazırlanmış bu eğitimle sektördeki yerinizi sağlamlaştırabilir, dijital teknolojileri, stüdyo kayıt teknikleri, miks, mastering ve konser sistem yönetimi alanlarında eksper olabilirsiniz. Sınıf kontenjanı sınırlı olup eğitim boyunca Galatasaray ITM bilgisayar laboratuarlarında her bir katılımcıya machintosh bilgisayar,ses kartı, midi klavye ve kulaklık sağlanacak, studyo kayıt desleri Galatasaray ITM studyolarında Neve Genesys, Yamaha, mikserlerle, Konser sistemleri Midas, Yamaha, Soundcraft, Digico mikserlerle yapılacaktır. Yanı sıra kayıt ve konser sistemleri uygulamalarına bir müzik grubu derslere eşlik edecektir. Bu eğitim programı ile ilgili ders içeriklerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.


UNITE 1 AKUSTİK ;

UNITE 2 KONSER SİSTEMLERİ ;

UNITE 3 DİJİTAL AUDİO PRODÜKSİYON

UNITE 4 STUDYO KAYIT VE MÜHENDİSLİĞİ

Ses düzenleri eğitimi, akustik, studyo mühendisliği, konser sistemleri ve müzik üretimi ile ilgili ileri teknikleri kapsar. Teknik personelin, işlerinden ayrılmak zorunda olmadan eğitim alabilmeleri için özel olarak tasarlanmıştır.


Hızlandırılmış eğitimin sonunda başarılı olan öğrenciler MEB Ses düzenleri/Tonmayster belgesi yanı sıra Edexcel (BTEC) sistemine kayıt olup 192 saat daha eğitim almaları ve gerekli uygulamaları yapmaları halinde Edexcel (BTEC) (HNQ) 4.seviyede ses kayıt ve mühendisliği sertifikasını almaya hak kazanırlar.


Program bazı temel dersleri içermez bu derslerin içeriklerini daha önceki iş deneyimleri veya eğitimleri sayesinde kavramış katılımcılara akademik bir taban ve üst düzey bir tecrübe kazandırarak endüstrideki yerini sağlamlaştırmak için hazırlanmıştır. Bu seviyedeki bir eğitim, teknik ve profesyonel çalışanlarla, diğer çalışanları yöneten katılımcıların uzmanlık bilgilerini geliştirmek için uygundur.
 
Galatasaray ITM

Şirinevler Mah.Mareşal Fevzi Çakmak Cad.
[/size]İncesu Sk.No 6 Fırat İş hanı Kat 2
[/size]Bahçelievler,  İstanbul
     :  0 555 456 7003
Fax: +90 212 244 0333

http://www.galatasarayitm.comhttp://www.facebook.com/galatasarayitm[/b]
http://galatasarayitm.blogspot.com/[/b][/url]
twitter.com/galatasarayitm