Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: 1200ytl sistem önerisi  (Okunma sayısı 906 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı circassianwarior

• Geçerken Uğradım
  • *
1200ytl sistem önerisi
« : 17 Haziran 2008, 16:57:06 »
Arkadaşlar Donanım olayından bayadır uzak kaldık önerilerinize ihtiyacım var.

Bu pc'ye kamera sistemi için dvr (dijital video kaydedici)kart takılıcak.Kullanacağımız dvr kart sadece ATI chipsetli ekran kartlarıyla uyumlu çalışıyo nvidia'da büyük sorun çıkarıyo.Hatta oyun için üretilen üst düzey ekran kartlarında bile sorun yaratabiliyor.Aşağıya örnek bi sistem topladım fazla bi bütçemiz yok.Fiyat performans ve verimlilik açısından önerilerinizi bekliyorum.
Bi kaç tane de sorum var.Aynı fiyat aralığında daha güzel bi ATI ekran kartı var mı?Anakart ekran kartı uyumlu çalışır mı ya da halihazırda bu sistemde donanım uyuşmaması gibi bi problem yaşanır mı?
400 watt sistem için yeterli mi?
Bi de kullandığım Aopen kasa gerçek 400Watt die biliyorum ama emin değilim bilgi verirseniz sevinirim.Monitör kamera görüntülerini izlemek için kullanılacağından 19inch tercih ettim ama fazla zamanım olmadı Dell hem kaliteli hem hesaplı gibi göründü.Gigatek'ten topladım (eskiden en ucuz orasıydı :) )

Şimdiden çok teşekkürler.

işlemci                        INTEL - E7200 C2D                                              163,68 YTL
anakart                      ASUS - P5K SE                                                    111,60 YTL
Ram                           KINGSTON HYPERX - 2 GB DUAL DDR2 800                100,44 YTL
Ekran kartı                  SAPPHIRE - HD2600PRO                                         89,28 YTL
DVD-R                        SAMSUNG - SH-S203B                                           31,00 YTL
HDD                           SEAGATE - 250 GB SATA2 16 MB NCQ                      73,16 YTL
Monitör                       DELL - E198WFP                                                   275,28 YTL
Kasa                          AOPEN - H600B28                                                 114,08 YTL
Klavye-M                    MICROSOFT - COMFORT CURVE VALUEPACK BLACK      29,76 YTL

KDV Dahil 1167 ytl

« Son Düzenleme: 19 Haziran 2008, 13:33:37 Gönderen: circassianwarior »