Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Telif içeren eserlere ait P2P ve İndirme bağlantıları paylaşmak yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: 1500-1750 arası en fazla 1800TL'ye sistem toplamak istiyorum yardım!!!  (Okunma sayısı 21794 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mystic

• Yeni Üye
  • *
sıradan bir Z77
i5 işlemciler için
h77 den her zaman iyidir

Çevrimdışı worm260

• Sadık Üye
  • sıkarım haa
 :haci:

bence arkadaş amd olan sistemi seçti :)

Çevrimdışı gouranga

• Moderatör
  • Forum Aydını
birisi İ5 işlemci ile  H77 anakart öneriyor
birisi altına imzasını atıyor

K serisi olmayan i5 işlemciler de o.c olur.
örnek 3470 de t.boost + 400Mhz o.c olabiliyor
yani 3.2GHz hızı olan işlemci o.c ile 4.0Ghz olabiliyor

Ah arkadaşım, bir de Turbo Boost ile overclock'un aynı şey olmadığını bilsen, H77 anakartların da Turbo Boost'u desteklediğini bilsen, Z77 gibi tam anlamı ile bir o.c. olmasa da H77 chipsetli anakartlarda da Turbo Boost çarpanının izin verdiği miktarda hız artırımının mümkün olduğunu bilsen de öyle ayar vermeye kalksan ne güzel olurmuş.

Ama yok, ucuz platformsa H61 yoksa Z77 almak şart, 3570K ya da 3220 alacaksın bir de. Aradaki bütün chipsetler ve işlemciler boşa üretilmiş şeyler çünkü.

Edit: Benim alıntı butonu çalışmıyor iletiyi yazarken, sadece alıntılamak istediğim iletinin üstündeki "Alıntı Yap" a basarsam oluyor, sebebini bilen var mı? Opera'da da, IE'de de aynı.  :)
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2012, 13:47:39 Gönderen: gouranga »

Çevrimdışı worm260

• Sadık Üye
  • sıkarım haa
bence x79 hepsini döver :P

Teşekkür Edenler

Çevrimdışı cmldrs

• Tiryaki
  • **

Edit: Benim alıntı butonu çalışmıyor iletiyi yazarken, sadece alıntılamak istediğim iletinin üstündeki "Alıntı Yap" a basarsam oluyor, sebebini bilen var mı? Opera'da da, IE'de de aynı.  :)

Epey süredir aynı şey ben de de var, alıntı'ya tıkladığımda alıntısız mesaj yazma sayfası çıkıyor. Alıntı yapmak için alıntı üzerine gelip yeni sekmede aç deyince alıntılı mesaj  yazma penceresi çıkıyor. (Chrome ve  IE)

Çevrimdışı parka

• Sadık Üye
Epey süredir aynı şey ben de de var, alıntı'ya tıkladığımda alıntısız mesaj yazma sayfası çıkıyor. Alıntı yapmak için alıntı üzerine gelip yeni sekmede aç deyince alıntılı mesaj  yazma penceresi çıkıyor. (Chrome ve  IE)
Bende normal açılıyor, IE9 ama başka sorun var. Düzenleme yapmak istediğimde boş  pencere geliyor.  Ben Win 7'ye  geçiş yaptım ondan zannediyordum. Demekki benim acemiliğim değilmiş. :)

Çevrimdışı cmldrs

• Tiryaki
  • **
Pek emin değilim ama, sanki Çoklu Alıntı düğmesi eklendikten sonra bu durum oluştu.

Çevrimdışı worm260

• Sadık Üye
  • sıkarım haa
Bende normal açılıyor, IE9 ama başka sorun var. Düzenleme yapmak istediğimde boş  pencere geliyor.  Ben Win 7'ye  geçiş yaptım ondan zannediyordum. Demekki benim acemiliğim değilmiş. :)
aynı durum bende de olmaya başladı bir kaç gündür. değiştir deyince görebiliyorum ancak.

Çevrimdışı gouranga

• Moderatör
  • Forum Aydını
Hamdi Bey'in dikkatini çekmemiz lazım o zaman. Ayrı bir konuda iletelim sorunları. Bu konuyu okumayabilir.

Çevrimdışı babacan0903

• Geçerken Uğradım
  • *
  • Hoşçakal...

Konuyu amma dağıtmışsınız  ;7/

Bugün kuzenim geldi. Onada soracam, yardım isteyecem. Daha iletilerinizi inceliyorum. Başka sitelerdende inceleme yapıyorum. İnsallah yarın alacam sistemi. Baştan ona sormak neden aklıma gelmediyse  >:(

Sona geliyoruz. İnsallah yarın alacam sistemi. Olmazsa haftaya (en geç süre). Crysis 3'ün sistem gereksinimlerini çok merak ediyorum. Hadi hayırlısı. Herkeze (sistemlerle ilgili) yorumları için teşekkür ediyor ^-^ vede konuyu dağıttığı içinde teker tekerde hepinizi kutluyorum.  O0
Birine çamur atmadan önce düşün ve sakın unutma; ilk önce senin ellerin kirlenecek..