Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Telif içeren eserlere ait P2P ve İndirme bağlantıları paylaşmak yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: 1512 YTL'lik Sistem İçin Yardımlarınız Bekliyorum!  (Okunma sayısı 6689 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KaraEfendi

• Geçerken Uğradım
  • *
Ynt: 1512 YTL'lik Sistem İçin Yardımlarınız Bekliyorum!
« Yanıtla #30 : 08 Ocak 2007, 23:37:15 »
Offf sormayın hemde ne sıkıntıya girdim yahu...Gerildim resmen...Ne zor bir işmiş kendi pc nin toplamak...Yok fiyat iyim, yok taganmı, yok ısılar duzgun mu bezdim be  :-[ 8"p

Everest dediğin programı nereden bulabilirim acaba HumBaba...Link verirsen sevinirim...

Firma önemli değil yaaa...Şimdi onlarında ismini vermem etik olmaz sanırım...  8"p

Kasa biliyorum kötü psu çıkınca 37 ytl ye bu kadar oluyor :D...Olsun sonucta işi gören psu...Siz dediniz kasa okadar öenmli değil diye...Ki burdanda öğrendiğim kadarıyla ısınma yoksa kasa önemli değil...

Vga kartı değiş demişin ckocabas  kardeşim...50 ytl ye değer yani diyosun?...Bu son soru eğer değer diyorsanız değiştiricem...

Bir daha kafa ağrıtmayacagım...Sanırım tum soruların cevapları alındı...

Bundan sonrada kısmetse sureklı aranızdayım...Her ne kadar bu işten anlamasamda  ;D ::D

Çevrimdışı HumBaba

• Kıdemli Üye
« Yanıtla #31 : 08 Ocak 2007, 23:50:12 »
http://www.lavalys.com/products.php?lang=en

yalnız bu program ücretli....anakartının mutlaka sıcaklık/fan bilgilerinin görebilmen için bir programı vardır. kontrol et cd sinden...
Memleketiniz?: Dünya/Güneş Sistemi

Çevrimdışı KaraEfendi

• Geçerken Uğradım
  • *
« Yanıtla #32 : 09 Ocak 2007, 00:05:23 »
Ücretlimi  :o

Para kalmadıki alayım  ;D

Ama bunların böyle para olmadan kullanmak için ilaçları vardı...Bilmem anlatabildimmi (Bahsettiğim yasalmı bilmiyorum bu sitede ama değilse özür  :-\)