Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: 2200 ytl.bu fiyata daha iyisi toplanabilirmi.  (Okunma sayısı 2961 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

quantum_aso

• Ziyaretçi
Ynt: 2200 ytl.bu fiyata daha iyisi toplanabilirmi.
« Yanıtla #10 : 02 Şubat 2008, 21:25:35 »
leadtek kullandım bence 1 sene boyunca ama sorun yaşamadım. tabi sorun yaşamamam tüm ürünlerinin sorunsuz olduğu anlamına gelmez.
palit kullanıcısı olarak palit 8800gt kullanıcılarından internette sorun yaşayan görmedim.

Nerfitma

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 02 Şubat 2008, 21:34:47 »
Leadtek olarak 4 tane kart geçti elimden hala kullanıyorum.. Fan yapımındaki hatadan belleklere kadar sorun yaşadım.. Inno3D de tamamen kalitesizlikten çektirdi bana ama bu kadar şeye rağmen Leadtek'e güvenim sonsuzdur nedenini bilmiyorum..
Ama bir Asus'la veya Sapphire'le Palit'in kıyaslanmaması düşüncesindeyim

Çevrimdışı olumlucumle

• Kıdemli Üye
« Yanıtla #12 : 02 Şubat 2008, 21:43:29 »
leadtek kullandım bence 1 sene boyunca ama sorun yaşamadım. tabi sorun yaşamamam tüm ürünlerinin sorunsuz olduğu anlamına gelmez.
palit kullanıcısı olarak palit 8800gt kullanıcılarından internette sorun yaşayan görmedim.

palit 8xxx serisinin tümünde çok başarılı ürünler sundu pazara.
türkiye de en çok satan markalardan biri şu anda.
Rise The Riders of Theoden!
Swords shall be shaken.
Shields shall be splintered.
A sword day!A red day!
When the Sun rises...

BAN

quantum_aso

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 02 Şubat 2008, 21:45:09 »
Leadtek olarak 4 tane kart geçti elimden hala kullanıyorum.. Fan yapımındaki hatadan belleklere kadar sorun yaşadım.. Inno3D de tamamen kalitesizlikten çektirdi bana ama bu kadar şeye rağmen Leadtek'e güvenim sonsuzdur nedenini bilmiyorum..
Ama bir Asus'la veya Sapphire'le Palit'in kıyaslanmaması düşüncesindeyim

ben asus ve sapphire konusunda size çok katılmıyorum ama tabiiki fikirlerinize saygı duyuyorum. sonuçta leadtek den o kadar canınız yanmış leadtek çok iyi ekran kartı olsa bile sizin çektiğiniz sıkıntıyı değiştirmeyecek

Nerfitma

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 03 Şubat 2008, 22:47:54 »
Anlatmaya çalıştığım bu. Ne kadar kaliteli veya kalitesiz görünse de hangi markada ve hangi modelde sorun çıkacağı belli olmuyor aslında. Aslında karalamamak gerek öyle yaptım biraz sanki.. Kalitesiz görünüyor bana Palit o kadar, ama kullanmadım kullanan kişiler olarak sizin söyledikleriniz geçerlidir bu durumda  ;)

Çevrimdışı olumlucumle

• Kıdemli Üye
« Yanıtla #15 : 04 Şubat 2008, 01:40:05 »
Kalitesiz görünüyor bana Palit o kadar, ama kullanmadım kullanan kişiler olarak sizin söyledikleriniz geçerlidir bu durumda  ;)

türkiyede oc yapan kişilerin öncelikli tercihi Palit şu anda.
sebebi ise soğutmada kullandıkları fan ve daima donanımsal yönden ekstra parçalar kullanmaları.

bu yüzden, daha önceleri sadece üst seviye ekran kartlarında özel soğutma çözümleri uygulayan markaların bir çoğu;
orta ve orta-üst seviye kartlara da ekstra soğutma koyup oc lu modellerinin sayısını artırdılar.  ;)
Rise The Riders of Theoden!
Swords shall be shaken.
Shields shall be splintered.
A sword day!A red day!
When the Sun rises...

BAN