Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: 2500 YTL'lik esnek bir bütçe ve sayısız seçeneğin karıştırdığı kafa  (Okunma sayısı 3239 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FGsouL

• Meraklı
  • **
  • A wise guy always prepares 4 da worst..
Eger simdiden bi ekran kartı almak istiyosan dx9 destekli alabılırsın(en fasla 7600gt al 7900 lere para harcama bu saatten sonra) ve sonra paran olunca veya Crysis(hastasıyım bu oyunun zaten Crytek hastasıyım.. :*) ) cıkınca dx10 testleri yapılcak dx10 destekli kartlarda ozmn performansa gore bisi alırsın..zaten Crysis cıkana kadar nVidia 8900 u cıkartır 8800 lerin fiyatı duser ayrıca alt (8300) ve orta (8600) model kartlarda cıkar fasla zorlanmassın yani..Ati hakkında yorum yapmıyorum ben benden nVidia calısır.. ;)

yani 8800gt almak, çok mu gereksiz para harcamak olur? Diyelim ki beklemeye karar verdim, crysis ne zaman çıkacak ve/veya ne kadar beklemem mantıklı olur? (Sabırsız davranıp sonra kafamı duvarlara vurmak istemiyorum ama biriktirdiğim paranın güzel bir makine olarak geri dönmesini de iple çekiyorum...  :yamul:)

Sımdı soyle acıklıyayım 8800 zaten nVidianın prestij modellerinden biri olarak gorunuyor..8800 ile yapılan butun testlerde dx10 oyun olmadıgı icin dx9 la yapıldı dx10 performansını kımse bılmıyor ama heralde ust seviye olsugu icin Crysisdede saglam bir perfornmans verir am yınde beklemek lasım simdilik..Crysis be senenin yazında cıkcak hem yaza tam gercek performansı golulecek hemde yaza kadar 8900 cıkcak sanıyorum buyuk ihtimal 8800 lerin fiyatı duscek ozmn gonul rahatlıgı ile alabılırsın..

Bu arada eger suan crossfire veya sli bir sistem kurcaksan ve beklemek istemıyorsan ayrıca yeterli paran varsa 8800 ı al derim slı ile crossfire ile ugrasma tek 8800de bitir isi..
{alt}

alessea

• Ziyaretçi
aslına bakarsan bıraz daha beklemek faydalı olur cunku dx 10 kartla henuz pıyasaya oturmadı ve yenılerı cıkınca hem eskılerının fıyatları duser hemde bır cok dx10 ekran kartıyla karsılastırma sansın olur.elınde herhangı bır pcı-ex ekran kartın varsa sıstemı sımdıden toplayıp ekran kartını bekleyebılırsın.