Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Telif içeren eserlere ait P2P ve İndirme bağlantıları paylaşmak yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: 800$+kdv Intel Ve Amd Sistem önerebilir Misiniz?  (Okunma sayısı 2833 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı g.c.

• Eski Kurt
  • Oyun Bitince Piyonda Şahta Aynı Kutuya Konulur....
Ynt: 800$+kdv Intel Ve Amd Sistem önerebilir Misiniz?
« Yanıtla #10 : 31 Ekim 2007, 23:56:52 »
teşekkür ederim g.c.
peki bu anakart seni ne kadar idare eder? ileride iyi bir ekran kartı ilavesi yapılabilir değil mi?

x2 leri desteklemede sorun yaşamayacagım için şimdi x2 4000 e geçiyorum buna baglı olarak ramımı ve ekran kartımı arttırdıgımda uzunca bir süre fayda alırım bu pcden. üzerindeki ekran kartı,  x1250den cok daha iyi bunuda soyleyebılırım.

Çevrimdışı harmehero

• Geçerken Uğradım
  • *
« Yanıtla #11 : 01 Kasım 2007, 00:03:00 »
önerilerin için teşekkür ederim ckocabas
bu ayki sistem önerilerinden orta seviye de benim için gayet uygun bir seçim olabilir. Siz ne dersiniz? işlemci-anakart-ekran kartı her yerde bulunuyor ama geil 2gb pek rastlamadım. Kasa da sade ve kullanışlı duruyor ama o da yok her yerde (pardon hepsiburada birkaç gün sonra satışa sunacakmış)
5200+ yerine belki daha düşük bir model de olabilir 4000+ mesela
tabi bir de bunlara ilaveten 19" lcd alabilirim.

AMD Athlon x2 5200+
MSI K9N Ultra-2F
Palit 8600 GT Sonic+
Geil GX22GB6400UDC
Aksa Zen 2x120mm
FSP Atx-400PNF

Çevrimdışı harmehero

• Geçerken Uğradım
  • *
« Yanıtla #12 : 01 Kasım 2007, 00:18:14 »
valla g.c. ya bütünleşik ekran kartlı bir anakart alıp ileride yükselteceğim (tabi yükselteceğim zaman ne çeşit ekran kartları çıkmış olacak allah bilir) yada senin de ilk önerdiğin sistemde bulunan msi-k9n ultra-2f ve palit 8600gt sonic+ ikilisini alarak beni uzunca bir süre götürsünler diyeceğim. işte böyle bir noktadayım. Ya 75$'a bütünleşik, yada 71$+121$'a anakart+ekran kartı...

Çevrimdışı g.c.

• Eski Kurt
  • Oyun Bitince Piyonda Şahta Aynı Kutuya Konulur....
« Yanıtla #13 : 01 Kasım 2007, 02:47:34 »
valla g.c. ya bütünleşik ekran kartlı bir anakart alıp ileride yükselteceğim (tabi yükselteceğim zaman ne çeşit ekran kartları çıkmış olacak allah bilir) yada senin de ilk önerdiğin sistemde bulunan msi-k9n ultra-2f ve palit 8600gt sonic+ ikilisini alarak beni uzunca bir süre götürsünler diyeceğim. işte böyle bir noktadayım. Ya 75$'a bütünleşik, yada 71$+121$'a anakart+ekran kartı...

burada karar senin. sonuçta ilk seçim daha yakın zmanda upgrade isteyecek, ikinci seçim daha uzun süre idare edecek. Ancak maddi imkanların bu seçimi yaptıracaktır... Şimdiden hayırlı olsun.. Sorunsuz belasız kullanman dileğiyle...