Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Telif içeren eserlere ait P2P ve İndirme bağlantıları paylaşmak yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Çok acil Sistem önerisi (bilgili arkadaşların yardımlarını bekliyorum)  (Okunma sayısı 4402 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 10numara

• Geçerken Uğradım
  • *
ama ben hem rahatlıkla oyun oynanabilsin istiyorum hemde LCD olsun istiyorum napacam ben ya kafam LCD mutlaka olacak buna göre bir çözüm üretemezmiyiz???

farera

• Ziyaretçi
aslında lcd ler oyunlarda o kadar kötü deyil benim eski 17 inç monitörümde 1024x768 yada 800x600 de güzel görüntülerde rahatsız olmadan hatta hiç bişey fark etmeden oynuyordum hele internet cafe müşterisi rahatsız olmaz diye düşünüyorum

Çevrimdışı barissia

• Etkin Üye
  • **
Ben geçenlerde birine topladım daha cüzi bir bütçeye. Şimdi önce şunun cevabını vermem gerekiyor. Update süresi ne zaman? Eğer uzun bir zaman sonra yapacaksan 939 pinli ve 16x pci-e kart al. 80 gb disk işini görür. ram 512 yeter. Ekran kartına parayı burada yatırmanda fayda var. bunu da 6600 al çünkü kullanıcılar oyun istiyor. Ayrıca lcd monitör sade görsellik açısıdan önemli istersen 19" bir monitör al. Ben olsam bunu tercih ederdim. İşlemci AMD 64 mutlaka.

Çevrimdışı HumBaba

• Kıdemli Üye
Yeni bir çözüm:

İşlemci : AMD 3000 Socket 754 : 127$
anakart: Epox 8NPA7I Pclex : 82$
ekran kartı: leadtek 6600 gt : 147$
ram: twinmass : 512 mb : 46$
LCD :Samsung 713N 17" : 295$(Bu LCD nin kalitesiyle ilgili bilgim yok)
Kasa : asus ES 50-E 300W :43$

Toplam :  740$+KDV
« Son Düzenleme: 04 Mart 2006, 02:14:43 Gönderen: HumBaba »
Memleketiniz?: Dünya/Güneş Sistemi

Çevrimdışı 10numara

• Geçerken Uğradım
  • *
humbaba önerdiğin sisteme baktımda burdaki ekran kartı 128mb sence 256mb bi ekran kartı koymamız gerekmezmi? LCD hakkında hala yorum yapmadı kimse  :(  bi netleştirsem şu sistemi hemen siparişleri verecem ama bi türlü emin olamıyorum kasa içinde fiyat olarak daha uygun önerebileceğiniz kasa varmı bu biraz pahalı geldi bana... hade bi gayret neticeye ulaştıralımda şu sistem işini verim siparişleri  :)

Çevrimdışı HumBaba

• Kıdemli Üye
6600gt 256 MB olanı varsa ki vardır buna kanıp daha fazla para verme sakın, ama performans farkı yok.

Bu kasa (asus değil aopen olacak yanlış yazılmış) piyasada alınabilecek en ucuz kasa bana göre. içerisindeki PSU önemli. 300w sana yetecektir. ancak kasa içi PSU su hakkında geniş bilgi bulamadım.kullanan arkadaşlar varsa önerileri gerekebilir.
http://global.aopen.com.tw/products/housing/ES50series.htm
içerisinde kaliteli PSU olmayan kasalar bile 40$ dan ucuz değildir. Bu kasayı bulamazsan alacağın yerdeki yetkililere ucuz kasa vermelerini ve içerisindeki PSU yu çıkartıp yerine 300/350W FSP bir PSU yerleştirmelerini önerebilirsin.

LCD hkkında hala bilgim yok üzgünüm. :( Bende beğenemedim bir türlü. :)
Memleketiniz?: Dünya/Güneş Sistemi