Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Telif içeren eserlere ait P2P ve İndirme bağlantıları paylaşmak yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu???  (Okunma sayısı 2057 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ultimix

• Etkin Üye
  • **
Selamlar iki gündür başlıktaki hatayı almaya başladım. İnternette aradım net bir çözüm bulamadım.

görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu

İkinci bir problem Gom player ile film açtığımda ekran parlaklığı artıyor, diğer video oynatıcı programlarda böyle bir şey olmuyor. 

Bu arada bilgisayar casper dizüstü, ekran kartı nvdia gt 335m

Erdem Alsırt

• Ziyaretçi
Selamlar iki gündür başlıktaki hatayı almaya başladım. İnternette aradım net bir çözüm bulamadım.

görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu

İkinci bir problem Gom player ile film açtığımda ekran parlaklığı artıyor, diğer video oynatıcı programlarda böyle bir şey olmuyor. 

Bu arada bilgisayar casper dizüstü, ekran kartı nvdia gt 335m

Ekran kartı sürücüsünü Nvidia'nın en güncel sitesinden indir. Eğer bulamadıysan, linkini buradan bulabilirsin: http://www.geforce.com/drivers/results/53750

Son sürücüye rağmen hala sorun yaşıyorsan, belki ekran kartının yetemeyeceği kadar ağır geliyor olabilir video oynatıcı. Farklı kodekler kullanmanı öneririm yada Buradan https://mpc-hc.org/ şuana kadar en iyi optimizasyonu sahip video oynatıcılarından birisi. Üstelik çok popüler.

Çevrimdışı highwayE6

• Forum Gurusu
gom player içindeki ayarlardan halledebileceğinizi sanıyorum. Default ayarları bir şekilde değişmiş ve kontras ve parlaklık ayarı açılmış durumda olmalı.
Ben gom kullanmıyorum ama bu ayar option sekmesinde miscellaneous gibi alt başlıklarda olmalı.
Driver için kaldırıp yeniden yüklemek sonuç verebilir.

Çevrimdışı ultimix

• Etkin Üye
  • **
 Şimdi ekran kartının sürücüsünü silip tekrar yükledim. Fakat değişen bir şey olmadı.

Ayrıca Gom player için söylediğim ekran parlaklığının artması şimdi farklı bir program çalıştırdığımda da tekrarladı. 

Revo uninstaller programını açtığımda da aynı parlaklık artışı oldu.

Ekran kartı sürücüsünün eski sürümünü bulabilir miyim? Şuanda mevcut 341.92

İnternette biraz arama yaptım Ram ile ilgili bir sorun olabileceğinden bahsetmiş bazıları.

bir ekleme daha yapayım, 5 gün önce bit defender virüs programını kurdum zor ama acaba onunla ilişkili olabilir mi?
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2016, 01:33:24 Gönderen: ultimix »

Çevrimdışı highwayE6

• Forum Gurusu
Belki önsezi deyin objektif bir dayanağım pek yok bu önerimde ama tavsiyem yadeklerinizi alın ve makinayı formatlayın.
Antivirüsler  hakkında uzunca bir süredir görüşüm değişmedi. Sadece zorunlu olduğum için kuruyorum. Şu anda windowsun ücretsiz defender yazılımını kullanıyorum ve bunca yıllık bilgisayar deneyimim kesinlikle yeterli olduğunu söylüyor.
Dikkatli olalım ama virüs paranoyasına asla düşmeyelim derim.

Çevrimdışı ultimix

• Etkin Üye
  • **
Belki önsezi deyin objektif bir dayanağım pek yok bu önerimde ama tavsiyem yadeklerinizi alın ve makinayı formatlayın.
Antivirüsler  hakkında uzunca bir süredir görüşüm değişmedi. Sadece zorunlu olduğum için kuruyorum. Şu anda windowsun ücretsiz defender yazılımını kullanıyorum ve bunca yıllık bilgisayar deneyimim kesinlikle yeterli olduğunu söylüyor.
Dikkatli olalım ama virüs paranoyasına asla düşmeyelim derim.

İnternette Ram ile ilgili sıkıntı olabilir diyenler çıkmış, Ramleri test ettim sıkıntı yok.

Ekran kartı sürücüsünü aracı program ile sildim, bir önceki sürümü yükledim, buda işe yaramadı.

Yanlız sürücüyü değiştirdikten sonra gom player açtığımda ekran parlaklığı artmadı.

Son durum ise iki gündür dikkatimi çekti birinin vine sayfasını açtığımda başlıktaki hatayı tekrar alıyorum.

Yarın da antivirüs programını sileceğim,