Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Videolarda aralıklı takılma (Yardım)  (Okunma sayısı 220 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı warcraft

• Geçerken Uğradım
  • *
Videolarda aralıklı takılma (Yardım)
« : 07 Temmuz 2017, 18:43:04 »
Merhaba arkadaşlar.Bilgisayarda şöyle bir sıkıntı var.İnternet hızım iyi onda problem yok.Ama youtube üzerinden video izlerken videolarda aralıklı olarak 10-15 dk içerisinde birkaç saniyelik 3-4 defa takılmalar oluyor.Bu takılma esnasında kasadan gelen ses biraz artıyor.Google Chrome kullanıyorum ve güncel sürüm.Ekran kartı sürücümde güncel.Farklı tarayıcıda denemedim ancak zaten chromedan başkasını kullanmam. :)  Sizce çözümü var mıdır?

Çevrimdışı highwayE6

• Forum Gurusu
Ynt: Videolarda aralıklı takılma (Yardım)
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2017, 20:12:41 »
Chrom daki eklentiler yapabilir. Denemek için en sağ üstteki 3 noktalı menüden ayarlar secerek geçmişi ve eklentileri temizleyebilirsiniz.

Çevrimdışı Doq4c4n

• Sadık Üye
« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2017, 23:01:28 »
Merhaba arkadaşlar.Bilgisayarda şöyle bir sıkıntı var.İnternet hızım iyi onda problem yok.Ama youtube üzerinden video izlerken videolarda aralıklı olarak 10-15 dk içerisinde birkaç saniyelik 3-4 defa takılmalar oluyor.Bu takılma esnasında kasadan gelen ses biraz artıyor.Google Chrome kullanıyorum ve güncel sürüm.Ekran kartı sürücümde güncel.Farklı tarayıcıda denemedim ancak zaten chromedan başkasını kullanmam. :)  Sizce çözümü var mıdır?

ilk olarak sisteminizi yazın.

2. olarak da donanım ivmelenmesi ayarı açıksa kapatıp tekrar deneyin.

Çevrimdışı warcraft

• Geçerken Uğradım
  • *
« Yanıtla #3 : 08 Temmuz 2017, 16:05:05 »
Donanım ivmelenmesini kapattım şimdilik sorun yok.Teşekkürler.  O0