Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Yeni Sistem  (Okunma sayısı 3601 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FeRTeK

• Geçerken Uğradım
  • *
    • none
Ynt: Yeni Sistem
« Yanıtla #10 : 14 Ocak 2006, 13:04:31 »
kafam iyice karışmış valla  :D şu aralar her şeyi bir birine karıştırıyorum tamammen kararsızım hangi sitem iyi olur hangisini seçeyim beynim darma duman ati nvidia amd intel o bu şu felan filan  :'( gerçekten bana bu paraya toplayabileceğim iyi bir sistem önerin benim kafam allak bullak

ckocabas

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 14 Ocak 2006, 14:32:43 »
en üste yazdığın sistem.güzel monitorunu bilmiyorum ama kalan parçalar gayet iyi.anakart olarak imkanın varsa dfi sli olan modeli al.ilerde 7800ün yanına bir adet daha alabilirsin.yada onu satıp tek kart kullanabilirsin.şimdi sli al biraz fazla ödersin ama ilerde keşke sli alsaydım demezsin kafan rahat olur.sonuçta sli kart sli olmayan karttaki tüm özellikleri barındırıyor.az miktar para hariç bişey kaybetmezsin.ram olark twinmos iyi marka.1gb sonradan alırım diyorsan olabilir.ama uzun bir müddetse şimdi 2*512 al.ilerde 2*1gb  yada 2*512 alabilirsin yine.ama makinayı aldıktan 2-3ay içinde 1gb ram daha alırım diyosan 1gbtek ram almanı öneririm

Çevrimdışı FeRTeK

• Geçerken Uğradım
  • *
    • none
« Yanıtla #12 : 14 Ocak 2006, 18:05:30 »
EPOX - 9NPA+ ULTRA  sli bir kart değil epox un sitesine baktım ve tahmin ettiğim gibi nf4 ultra çekirdekli sli yok zaten kartın verilen resmine dikkat ederseniz ikinci bir kart için yer görülmüyor galiba gigatek yanlış yazmış slot sayısını birde o kadar slot yok zaten kartta :P kart güzel bu kartı bayada tavsiye ediliyor özellikle işlemci ile çalışma konusunda kartın birde ram durmunu araştırıyorum ama sitede henüz bir şey bulamadım birde 2-3 aya kalmaz !gb ram daha eklerim uzun sürmez yani rami yükseltmem

ckocabas

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 14 Ocak 2006, 18:20:56 »
kartın ram durumunu niye araştırıyorsun.ddr400mhz. iki slotsa 2gb ram destekliyordur.hepsi bu.msi epox dfi asus gibi anakrtlardan kolay şikayet duymazsın zaten.bunlardan birini (nforce4 ultra chipsetli) tabii alabilirsin.