Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Telif içeren eserlere ait P2P ve İndirme bağlantıları paylaşmak yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Anket

Derbi Kim Kazanır?

Fenerbahçe
1 (20%)
Galatasaray
0 (0%)
Berabere
2 (40%)
Maç Yarıda Bırakılır
0 (0%)
Aaa Bugün Maç Mı Var?
2 (40%)

Toplam Oy Verenler: 5

Gönderen Konu: Fb-gs Derbisi  (Okunma sayısı 6354 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı frost_tf2

• Tiryaki
  • **
Ynt: Fb-gs Derbisi
« Yanıtla #10 : 25 Ekim 2010, 03:07:59 »
Rıdvan Dilmen'in de dediği gibi 70'lerin futbolu oynandı.

Benim için iki takımın da kazanıp kaybetmesi önemli değildi; sadece heyecanlı bir futbol maçı izlemek istiyordum, bir futbol meraklısı olarak.

Ama bundan sonra derbi bile izleyeceğimi sanmıyorum. Manchester'ın yedek takımına ezilirken bile Bursa, en azından futbol oynamaya çalışıyordu. Ama bu maçta sadece sahada tepinenleri gördük.

Çevrimdışı beytekin45

• Forum Aydını
« Yanıtla #11 : 25 Ekim 2010, 08:29:34 »
Bu kadar baskıya tepinebildilerse gene iyi.  @:b
1-Ryzen5 2600, MSI B450 Gaming Plus, CORSAIR Vengeance 2x8GB DDR4 3000Mhz, SanDisk 240 GB, Gigabyte RX480, Dark Knight Kasa, Aerocool 730W, AOC G2778VQ 1920x1080 1ms/75Hz FreeSync "

Çevrimdışı hologram

• Sadık Üye
« Yanıtla #12 : 25 Ekim 2010, 10:03:04 »
Hakem, teknik direktörler ve futbolcular dün hepsi korkaktılar,  maçın böyle geçmesinin sebebi budur.
kasa,monitör,klavye,mouse ve bir de modem ayrıca şebeke elektriği...

Çevrimdışı frost_tf2

• Tiryaki
  • **
« Yanıtla #13 : 26 Ekim 2010, 01:21:39 »
Bu kadar baskıya tepinebildilerse gene iyi.  @:b

Bence sorun daha derinlerde öyle baskı ile falan açıklanamayacak kadar büyük bir sorun üstelik.

Son yıllarda Türkiye'de frikikten gol atacak bir tek yerli oyuncu çıkmıyorsa, o maçta sahanın en tekniği denen Emre'nin hayatında attığı bir tek frikik yolü yoksa, boş boş koşmaktan başka bir işe yaramayan Mehmet Topuz'a 10 milyon dolar bonservis veriliyorsa, dört büyüklerin bırakın birinci ligde top koşturacak kadar bile yeteneği olmayan Hakan Balta Galatasaray'da top oynuyorsa, futbolcular hocalarını satıyorsa...

Banane Süper ligden o zaman. Ben İspanya, İngiltere lig maçlarını izlemeye devam edeyim en iyisi :)

Çevrimdışı crixallis31

• Meraklı
  • **
« Yanıtla #14 : 29 Ekim 2010, 14:49:49 »
Bence sorun daha derinlerde öyle baskı ile falan açıklanamayacak kadar büyük bir sorun üstelik.

Son yıllarda Türkiye'de frikikten gol atacak bir tek yerli oyuncu çıkmıyorsa, o maçta sahanın en tekniği denen Emre'nin hayatında attığı bir tek frikik yolü yoksa, boş boş koşmaktan başka bir işe yaramayan Mehmet Topuz'a 10 milyon dolar bonservis veriliyorsa, dört büyüklerin bırakın birinci ligde top koşturacak kadar bile yeteneği olmayan Hakan Balta Galatasaray'da top oynuyorsa, futbolcular hocalarını satıyorsa...

Banane Süper ligden o zaman. Ben İspanya, İngiltere lig maçlarını izlemeye devam edeyim en iyisi :)
Kesinlikle ne zamandır bekliyorum kalitesi artsın bi ispanya,ingiltere liginin yarısı kadar zevk versin diye ama pek gelişme göremiyorum ya da bana öyle geliyor.Ev arkadaşı bjk'li oturup onla bjk maçlarını seyrediyoz gs maçlarına bakmıyorum bile artık hele bu sene bakmamak takip etmemek lazım gibi zaten :'(