Google Beşiktaşlıları Kızdırmış

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Google Beşiktaşlıları Kızdırmış  (Okunma sayısı 15534 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yliz

• Forum'un Ablası
  • Genel Moderatör
  • Eski Kurt
  • Life does not look back...
    • THG Türkiye
Google Beşiktaşlıları Kızdırmış
« : 16 Haziran 2010, 22:58:24 »
Şampiyon Beşiktaş diye aratıp Türkçe'den İngilizce'ye çevirtince bu çıkıyor :)
Beşiktaşlılar adına -->  ;7/
Sorunlu konu ve iletileri lütfen denetçiye bildiriniz...
Açılan siyasi içerikli konular haber verilmeksizin silinmektedir.

Çevrimdışı burki29

• Tiryaki
  • **
Ynt: Google Beşiktaşlıları Kızdırmış
« Yanıtla #1 : 17 Haziran 2010, 00:38:24 »
Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe'ye hariç diğer tüm takımlarıma yapılmış bir ithamı Galatasaray'a yapılmış sayarım @:b ( Bu ne biçim cümle oldu yaw..Doğru olduysa sorun yok.) Bu durumda Google'ı kınıyorum..

Zaten Google Earth çalışmıyor kaç gündür gezemiyorum eve hapsoldum.Alayıma yakarım ha.Sizde de var mı Google Earth ile ilgili "one problem" ?

Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur.

Çevrimdışı yliz

• Forum'un Ablası
  • Genel Moderatör
  • Eski Kurt
    • THG Türkiye
« Yanıtla #2 : 17 Haziran 2010, 00:53:43 »
Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe'ye hariç diğer tüm takımlarıma yapılmış bir ithamı Galatasaray'a yapılmış sayarım @:b ( Bu ne biçim cümle oldu yaw..Doğru olduysa sorun yok.) Bu durumda Google'ı kınıyorum..

Zaten Google Earth çalışmıyor kaç gündür gezemiyorum eve hapsoldum.Alayıma yakarım ha.Sizde de var mı Google Earth ile ilgili "one problem" ?

Bir Fenevli olarak yukarıdaki şeyleri yazan bi GeSe'linin Google Earth'ünün çalışmamasını zevkle izlerimm :P  @:b  >:D

çok ayıp ya ne istiyosunuz bizim takımımızdan aaaaaaa  :polis:

Çevrimdışı burki29

• Tiryaki
  • **
« Yanıtla #3 : 17 Haziran 2010, 00:58:34 »
Bir Fenevli olarak yukarıdaki şeyleri yazan bi GeSe'linin Google Earth'ünün çalışmamasını zevkle izlerimm :P  @:b  >:D

çok ayıp ya ne istiyosunuz bizim takımımızdan aaaaaaa  :polis:

Bişe istesek yapabileceğinize inan(a)madığımız için istemiyoruz ::D  >:D

Kaç yıl oldu bir Türkiye Kupası'nı alamadınız.Kim bilir kaç milyon kişi istemiştir bunu sizden.Ama yok.olmayınca olmuyor :D

( Ya ablacım valla çözelim şu sorunu yakıcam bu dünyayı.. )

Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur.

Çevrimdışı yliz

• Forum'un Ablası
  • Genel Moderatör
  • Eski Kurt
    • THG Türkiye
« Yanıtla #4 : 17 Haziran 2010, 01:06:04 »
derbileri alıyoruz, arada bir şampiyon da oluyoruz daha ne isteyeceksin ki :)
istesen istesen sahamızda bizi yenmeyi isteyebilirsin o da pek mümkün olamıyor işte, yazık tabi size de, sevemezsiniz ki böyle bizi :)

(Google Earth için forumdaki ve sitedeki konuları incele, işine yarayacak bişeyler çıkacaktır ama hepsi geçici çözüm olacak çünkü yasssak  >:( :( )

Çevrimdışı burki29

• Tiryaki
  • **
« Yanıtla #5 : 17 Haziran 2010, 01:11:44 »
derbileri alıyoruz, arada bir şampiyon da oluyoruz daha ne isteyeceksin ki :)
istesen istesen sahamızda bizi yenmeyi isteyebilirsin o da pek mümkün olamıyor işte, yazık tabi size de, sevemezsiniz ki böyle bizi :)

(Google Earth için forumdaki ve sitedeki konuları incele, işine yarayacak bişeyler çıkacaktır ama hepsi geçici çözüm olacak çünkü yasssak  >:( :( )

Bu seneki bu kadroyla birşey yapamadık ya size, ne deseniz haklısınız.Ama hata bizde mi?Yok.Alıyoruz yıldızı kayıyorlar adama kayanyıldız oluyor.Sözüm size Anadolu takımları.Madem bi iddaanız yok şu ligde bırakın adamımızı şu Fenevi bi ezelim.

Şaka maka bi yana derbi kazanamaz olduk.Neyse bu sene o yanlış anonsu gördüm ya ben seneye şampiyon Fenev olsun. ::D ::D Kardeşim ümit veriyorsunuz adamlara hepsi seviniyor şampiyonuz diye sonra..?? ;D :D @:b

( 45-40 merkez.Anlaşıldı tamam.. )

Çevrimdışı jacob374

• Geçerken Uğradım
  • *
« Yanıtla #6 : 07 Ekim 2013, 15:35:28 »
çalışmıyor kaç gündür gezemiyorum eve hapsoldum.Alayıma yakarım ha.Sizde de var mı Google Earth ile ilgili "one problem" ?
Success is 100 % guaranteed with the Test king ,For more detail visit our HIPAA , wikipedia , youtube

GAREZ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 21 Ekim 2013, 12:48:39 »
translate kullanıcılar tarafından sabote edilmiş... Rum takımı Galatasaraylılar yapmıştır... ;7/

Çevrimdışı Mert4451

• Geçerken Uğradım
  • *
« Yanıtla #8 : 08 Haziran 2018, 05:07:02 »
bunları nasıl yapıyorlar ya wikipediada da böyle şeyler oluyor :)

Çevrimdışı redboy

• Geçerken Uğradım
  • *
« Yanıtla #9 : 26 Haziran 2018, 16:48:17 »
user generated bilgi paylaşımının sonu :)