Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Telif içeren eserlere ait P2P ve İndirme bağlantıları paylaşmak yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Iverson resmen Kartal oldu  (Okunma sayısı 3580 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı [S]olidSNAKE

• Tiryaki
  • **
Iverson resmen Kartal oldu
« : 29 Ekim 2010, 22:41:44 »
Beşiktaş, Allen Iverson transferinde mutlu sona ulaştı. Beşiktaş Cola Turka, uzun uğraşlar sonunda Amerikalı NBA yıldızı Allen Iverson ile 2 yıllık sözleşme imzaladı..(ajansspor dan alıntı)
Bir Fenerbahçeli olarak çok sevindim.Beşiktaş'ın bir an önce İzmir'e gelmesini bekliyorum.Umarım başarılı olur iverson.

Çevrimdışı ScriptKiddie

• Tiryaki
  • **
  • Maybe1Day
Ynt: Iverson resmen Kartal oldu
« Yanıtla #1 : 29 Ekim 2010, 22:49:27 »
Beşiktaş, Allen Iverson transferinde mutlu sona ulaştı. Beşiktaş Cola Turka, uzun uğraşlar sonunda Amerikalı NBA yıldızı Allen Iverson ile 2 yıllık sözleşme imzaladı..(ajansspor dan alıntı)
Bir Fenerbahçeli olarak çok sevindim.Beşiktaş'ın bir an önce İzmir'e gelmesini bekliyorum.Umarım başarılı olur iverson.
evet bende fenerbahçeliyimdir. ve sevindim ülkemizde bu tür isin yapmış sporcularu görmek ülkece tanınmaktadır. hayrını görsünler  :melek:
İntel Q6600, ASUS P5Q, Sapphire HD4890 Toxic, Team Elite 2x2GB DDR2 800MHZ, Thermaltake Taughpower XT 675W

Çevrimdışı [S]olidSNAKE

• Tiryaki
  • **
« Yanıtla #2 : 29 Ekim 2010, 22:58:48 »
Gecenin bir yarısı kalkıp izlediğim nba yıldızlarından biridir kendisi.Gerçi kendisi sokak basketbolu tarzında oynar ama olsun.Bu arada Fenerbahçe'mizinde Diana Lurena Taurasi transferi ni unutmamak lazım.

Çevrimdışı beytekin45

• Forum Aydını
« Yanıtla #3 : 29 Ekim 2010, 22:59:38 »
Iverson neden Türkiye'ye geliyor ona bakmak lazım. İnşallah iyi olur ama ben pek Basketbolumuza katkı vereceğini zannetmiyorum. Kötü örnek olmasın da...
1-Ryzen5 2600, MSI B450 Gaming Plus, CORSAIR Vengeance 2x8GB DDR4 3000Mhz, SanDisk 240 GB, Gigabyte RX480, Dark Knight Kasa, Aerocool 730W, AOC G2778VQ 1920x1080 1ms/75Hz FreeSync "

Çevrimdışı [S]olidSNAKE

• Tiryaki
  • **
« Yanıtla #4 : 29 Ekim 2010, 23:09:32 »
@beytekin benide korkutan o.Malum pek iyi değildi son senelerde durumu.hem sportif anlamda hemde özel yaşamında.En büyük sorunu avrupadaki takım basketboluna uyum sağlamakta olur bence.bu arada Çin'den 4m $ teklif edilmişti.Tr nin hem Amerika'ya yakın olması hemde basketbolda daha iyi olması buraya transfer olmasının sebeplerinden