Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Mühendisler Timsah Arena Stadı´nda  (Okunma sayısı 4377 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pckurdu

• Geçerken Uğradım
  • *
Mühendisler Timsah Arena Stadı´nda
« : 17 Mayıs 2012, 15:33:01 »
{alt}

İMO Bursa Şubesi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencileri ile Timsah Arena´ya teknik gezi düzenledi. Aynı zamanda Genç İMO üyesi olan mühendis adayları, inşaatı yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Öğrencilerin sorularını yanıtlayan Timsah Arena Şantiye Şefi ve İnşaat Mühendisi Ali Başgül, özellikle proje ve uygulama teknikleri konusunda bilgilerini paylaştı. İş güvenliği konusuna da değinen Başgül, iş güvenliğinin her şeyden önemli olduğuna dikkat çekerek, çalışanların hayati tehlikelerden

Devamı; http://www.haberayna.com/haber/spor/38402/muhendisler-timsah-arena-stadinda.html

Çevrimdışı sari7

• Geçerken Uğradım
  • *
Ynt: Mühendisler Timsah Arena Stadı´nda
« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2013, 15:12:19 »
Çok iyi stad yapıyolar.

Çevrimdışı evo_tr

• Sadık Üye
« Yanıtla #2 : 06 Nisan 2013, 16:06:25 »
Stad evime 10 dk yürüyüş mesafesinde, dolayısıyla hergün gibi görüyorum. geçtiğimiz ağustos ayına kadar kaba inşaatın 3/4'ü hızlı bir şekilde bitirilmişken herşey bir anda yavaşladı ve şu ana dek kalan 1/4 lik bölüm anca bitirildi diyebilirim. inşaatı üstlenen firma sanıyorum altından kalkamadı maaliyetin. daha sonra devreye iller bankası girdi. daha bunun ince işleri var,çatı montajı var, çevre düzenlemesi var. söz verilen zamana yetiştirileceğinden emin değilim.
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?
Albert Einstein

Çevrimdışı evo_tr

• Sadık Üye
« Yanıtla #3 : 06 Nisan 2013, 16:07:51 »
stadı takip etmek isteyenler için;
https://www.facebook.com/timsaharena?fref=ts
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?
Albert Einstein

Çevrimdışı serdaray

• Geçerken Uğradım
  • *
« Yanıtla #4 : 10 Nisan 2013, 15:47:46 »
görüntüsü muhteşem olmuş